برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

تولد دایی با حضور پرسپولیسی‌ها (گزارش تصویری)

سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس امروز در تمرین صبا با سورپرایز شاگردانش مواجه شد و مراسم تولد او به شکل جالبی از سوی بازیکنان پرسپولیس و صبای قم تدارک دیده شد.

علی دایی که روزگاری با گل هایش موجب خوشنودی اهالی فوتبال می شد اکنون بسیار خوشبخت است که شاگردانی تربیب کرده که او را تنها نمی گذارند. مهدی طارمی، امید عالیشاه، مهرداد کفشگری، میلاد کمندانی و احمد نوراللهی از جمع بازیکنان پرسپولیس که موقعیت امروز خود را مدیون علی دایی هستند با حضور در محل تمرین پرسپولیس ضمن تبریک ۴۶ سالگی شهریار در جشن تولد او نیز شرکت کردند.

بازیکنان صبای قم هم در این مراسم تمام تلاش خود را برای برگزاری یک جشن باشکوه برای سرمربی موفق و مشهور تیم شان به کار بردند تا اینگونه ۴۶ سالگی اش را جشن بگیرد.

علی دایی در این مراسم برخورد گرمی با شاگردان سابق خود در پرسپولیس داشت و جالب اینجا بود که در روز تولدش هم از درس دادن به آنها کوتاهی نکرد و در گفتگویی با مهدی طارمی او را برای زدن گل های بیشتر ترغیب و تشویق و در عین حال شیوه گلزنی را به او یادآوری می کرد. سرمربی سابق پرسپولیس که در فصل گذشته در اقدامی عجیب توسط مدیران این باشگاه برکنار شد همچنان از تیم پرسپولیس به عنوان “تیم ما” یاد می کرد و رو به بازیکنان پرسپولیس حاضر در این مراسم عنوان کرد بچه های تیم ما!

دایی بعد از اینکه شاگردان سابقش در پرسپولیس را دید برخورد گرمی با آنها داشت و بعد به مهدی طارمی گفت: «عجب موقعیتی از دست دادی(خنده)؛ ولی بدان سخت‌ترین فرصت گلزنی مثل دیروز است که توپ برای یک مهاجم در یکی، دو متری دروازه به او می‌رسد. تو اگر تمرکز کنی و دقت داشته باشی این توپ‌ها گل می‌شود.»

سرمربی صبا به کفشگری هم گفت: «زندگی بالا و پایین دارد و بدان اگر به هدفت نمی‌رسی باید بیشتر تلاش کنی.»

دایی همچنین از عملکرد کمندانی در تیم ملی امید تمجید کرد و گفت: «نمایش خوبی در تیم امید داشتی و امیدوارم در پرسپولیس هم بدرخشی»

او خطاب به عالیشاه نیز عنوان کرد: «پیشرفتت در این فصل قابل تحسین است و ان‌شاالله هر بازی بهتر از قبل کار کنی.»

دایی همچنین به نوراللهی گفت: «تو از نظر اخلاقی و فنی جزء بهترین بازیکنان ایران هستی. امیدوارم پیشرفت‌های تو را بیشتر ببینم و بشنوم.»

دایی در پایان از اینکه پرسپولیس نتایج خوبی کسب می‌کند و جزء مدعیان قرار گرفته بود ابراز خوشحالی کرد.

01089795 (1)

01089806

01089808

01089797

01089798

01089799

01089796