جلسه دوباره دایی و رحیمی اردیبهشت۱۷

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

جلسه دوباره دایی و رحیمی

جلسه هیأت مدیره پرسپولیس شب گذشته در محل باشگاه برگزار شد. در این جلسه بدهی‌ها به بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس که از گذشته مانده بر روی آن بحث و تبادل نظرهایی شد و مقرر گردید به صورت دقیق‌تر مورد ارزیابی مسئولان باشگاه قرار گیرد.

همچنین با توجه به مسدود بودن حساب‌های باشگاه هیأت مدیره جدید و رئیس امور مالی جدید این باشگاه توافق کردند که با کمک دیوان محاسبات و سازمان بازرسی هر طوری که شده حساب جدیدی را از طریق خزانه‌داری کل کشور باز کنند تا همه ورود و خروج‌های مالی بدون مشکل و برای اینکه اتفاقات گذشته تکرار نشود، انجام پذیرد.

همچنین با توجه به بررسی‌های اولیه برنامه‌های دایی، قرار است تا ۷۲ ساعت آینده دومین جلسه رحیمی با دایی برگزار شود و پس از گفت‌وگوهای نهایی در جلسه بعدی هیأت مدیره درباره مسایل فنی بحث و تبادل نظر شود.

*پس از جلسه شب گذشته هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به دلیل فشار بالای کاری در باشگاه مقرر شد از این به بعد هر هفته یک بار جلسه هیات مدیره این باشگاه برگزار شود و درخصوص شرایط پرسپولیس و کارهای اجرایی هفتگی تصمیم‌گیری شود.

این در شرایطی است که علیرضا رحیمی نیز به عنوان مدیرعامل باید دستور کاری باشگاه را هر هفته در این جلسه مطرح و در صورت تایید آن را در باشگاه عملی کند.