دایی به دنبال گلزنی به تولدو بهمن۲۵

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی به دنبال گلزنی به تولدو

تورنمنت بین‌المللی LEGEND CUP 2015 از امروز در روسیه آغاز خواهد شد و علی دایی در ترکیب تیم ستارگان جهان به مصاف تیم‌های پرتغال و ایتالیا خواهد رفت.

تورنمنت LEGEND CUP سال‌هاست با حمایت وزارت ورزش و اتحادیه فوتبال روسیه و شرکت ورزشی New Sport در روسیه برگزار می‌شود که طی آن ستارگان بالای ۳۵ سال فوتبال جهان که همگی آنها باید برای تیم ملی کشورشان بازی کرده باشند، به میدان خواهند رفت. این دوره از رقابت‌ها با حضور ۶ تیم و در دو گروه سه تیمی برگزار خواهد شد و در نهایت تیم‌های اول راهی فینال شده، تیم‌های دوم به دیدار رده‌بندی خواهند رفت و تیم‌های سوم برای مقام پنجمی مصاف می‌دهند.

دیدارهای مرحله گروهی این رقابت‌ها امروز و دیدارهای رده‌بندی و فینال این تورنمنت فردا برگزار خواهد شد. کلیه دیدارهای این جام در یک نیمه ۴۵ دقیقه‌ای برگزار می‌شود. در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های روسیه، آلمان و هلند در گروه A و تیم‌های ستارگان جهان، ایتالیا و پرتغال در گروه B قرار دارند و علی دایی تیم ستارگان جهان را همراهی خواهد کرد. تعدادی از همبازیان علی دایی در تیم ستارگان جهان عبارتند از ابراهیم با، یری لیتمانن، مارکو دلوکیو، ونسان کاندلا، داریو شیمیچ و سرجینهو و تعدادی از نامداران حاضر در این تورنمنت نیز عبارتند از مانیش، فرناندو کوتو، آرون وینتر، دینو باجو، فرانچسکو تولدو، گیدو بوخوالدو و…

مرحله گروهی این رقابت‌ها امروز آغاز خواهد شد و یاران علی دایی به وقت محلی ساعت ۱۳ به مصاف پرتغال و ساعت ۱۷:۴۰ به مصاف ایتالیا خواهند رفت.