رضایت دوستان صمیمی به تساوی (عکس) آذر۰۴

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

رضایت دوستان صمیمی به تساوی (عکس)

یحیی گل‌محمدی و علی دایی که پیش از هفته دوازدهم تیم‌هایشان در رده‌های سوم و چهارم جدول قرار داشت امروز می‌توانستند با غلبه بر یک دیگر به استقلالی‌های بالانشین لیگ نزدیک شوند اما یحیی خیلی دنبال این موضوع نبود و بر خلاف سایر مسابقات لیگ پانزدهم یک بازی تدافعی برابر صبایی ارائه کرد که در خانه نباخته است ولی تیم دایی که با در اختیار نداشتن قاسم دهنوی سمت راست هجومی‌اش از کار افتاده بود هرچه از جناج چپ ارسال کرد به در بسته می‌خورد. البته دایی هم چشم به حفظ دروازه تیمش داشت تا اگر نتوانست ببرد حداقل بازنده نباشد. سرمربی صبا در مواقعی که تیمش حمله می‌کرد ماچادو، صادقی و حق‌جو را در عقب زمین قرار داده بود تا در ضد حملات ذوب‌آهن غافلگیر نشوند که این اتفاق هم افتاد و هر دو تیم با یک نمایش نسبتا محتاطانه گلی دریافت نکردند.

گل‌محمدی در نشست خبری پس از مسابقه یک امتیاز را ارزشمند توصیف کرد و علی دایی نیز معتقد بود می‌توانستند پیروز باشند؛ البته اگر خوش‌شانس بودند.

دایی و گل‌محمدی که دوستی صمیمانه‌ای از دوران بازیشان تاکنون دارند امروز با تساوی مقابل هم کارشان را به پایان رساندند و با اینکه کمی از استقلال‌های تهران و خوزستان عقب ماندند اما همچنان جزء تیم‌های مدعی حضور دارند.

01076480