کروش به دایی: به تیم ملی کمک کن / دایی به کروش: «سلام مربی» + فیلم شهریور۲۷

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

کروش به دایی: به تیم ملی کمک کن / دایی به کروش: «سلام مربی» + فیلم

فوتبال ایران – ضیافت شام مشترک حسین هدایتی و مدیران باشگاه ختافه اسپانیا که بعد از واگذاری ۵۵ درصد سهام باشگاه ختافه به هدایتی برگزار شد، به دلیل حضور چهره‌های سرشناس فوتبال ایران حاشیه‌های جالبی داشت که بی شک جالب‌ترین اتفاق، ملاقات کروش و دایی بود.

کارلوس کروش وقتی وارد سالن برگزاری مراسم شد که علی دایی سرگرم گفت‌وگو با دوربین‌های تلویزیونی بود. کروش که بدون توجه به دوربین‌های تلویزیونی سمت دایی رفته بود، همین که به دوقدمی شهریار رسید، متوجه شد دایی در حال ضبط است و ترجیح داد با تکان دادن سر و دست‌ با سرمربی سابق پرسپولیس سلام و احوالپرسی کند اما دایی با دیدن کارلوس، بی‌خیال مصاحبه شد و کروش را در آغوش گرفت.

«سلام مربی» اولین جمله‌ای بود که دایی به کروش گفت و جالب اینکه کروش هم در قبال دایی همین جمله را به کار برد. بعد از یک خوش‌و‌بش نسبتاً طولانی، کروش به سمت سایر مهمانان رفت و با علی پروین، مهدوی‌کیا، افشین پیروانی، خسوس کاندلاس و… هم‌صحبت شد. افشین پیروانی که انگلیسی را روان صحبت می‌کند، چند دقیقه‌ای با کروش درباره شرایط فوتبال ایران حرف زد تا اینکه مصاحبه تلویزیونی دایی تمام شد و او به جمع حاضران پیوست. از این لحظه به بعد شوخی‌های دایی و کروش شروع شد و سرمربی تیم ملی و سرمربی سابق پرسپولیس سربه‌سر یکدیگر گذاشتند.

صدای خنده‌های کروش و دایی سالن را پر کرده بود، جالب اینجاست که دایی طبق عادت لپ کروش را هم کشید! هنگام خداحافظی نیز کروش که از جدایی دایی از پرسپولیس باخبر بود، سعی کرد با حرف‌هایش به دایی قوت قلب بدهد. او دست روی شانه دایی گذاشت و از او خواست به تیم ملی کمک کند. دایی هم تأکید کرد همان‌طور که قبلاً حامی تیم ملی بود، از این تیم و کادر فنی‌اش حمایت خواهد کرد.