نبرد خاطره‌سازهای ملبورن در ثامن آبان۰۵

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

نبرد خاطره‌سازهای ملبورن در ثامن

خداداد عزیزی و علی دایی که سال ها در تیم ملی در کنار هم بازی می کردند، در دیدار سیاه جامگان و نفت تهران رودر روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

به گزارش “ورزش‌سه”، ابهام‌آمیزترین دیدار هفته دهم بین دو تیم سیاه‌جامگان و نفت تهران برگزار خواهد شد؛ هر دو تیم از مشکلات مالی رنج می برند؛ ولی با این حال شرایط نفت تهران هنوز مانند سیاه‌جامگان به روزهای بحرانی نرسیده است.

اعتراض به بحران مالی در تیم سیاه‌جامگان پس از دیدار مقابل سپاهان توسط سرمربی و بازیکنان این تیم به بالاترین حد خود رسید. فرهاد کاظمی از سمت خود استعفا کرد و بازیکنان هم تمرینات را تحریم کردند. شاید تنها ورود خداداد عزیزی می توانست حتی با وجود درگیری شدیدی که در تمرینات این تیم به وجود آمد، بازیکنان را بار دیگر گرد هم جمع کند.

تیم نفت تهران هم که علی دایی را به عنوان سرمربی خود می بیند و تا پایان هفته نهم رده سوم جدول را در اختیار گرفته، چندان بدون حاشیه نبوده و از پایان لیگ پانزدهم به نوعی درگیر مشکلات مالی و پرداخت بدهی به بازیکنان خود بوده است. پس از پیروزی مقابل تیم ذوب آهن، علی دایی هم از بدقولی ها به ستوه آمد و کار به اعتصاب هم کشید؛ ولی خیلی زود ماجرا ختم شد تا ابهامی جهت حضور این تیم در مشهد وجود نداشته باشد.

خداداد عزیزی به عنوان مدیر فنی روی نیمکت تیم سیاه‌جامگان خواهد نشست و به احتمال زیاد با توجه به نبودن سرمربی در کنار این تیم، خود او ترکیب یازده نفره سیاه‌جامگان را مدیریت خواهد کرد و باید در مقابل تیمی قرار بگیرد که این روزها با سرمربیگری علی دایی روزهای خوبی را از حیث نتیجه گیری پشت سر می گذارد.

نبرد دو مهاجم تیم ملی که مدت‌ها در کنار هم زوج کاملی را ایجاد کرده بودند و سال ها برای ایران افتخار آفرینی کردند، می تواند یکی از نکات جذاب دیدار دو تیم سیاه جامگان و نفت تهران (فارغ از تمام مشکلات موجود)، باشد.