هتریک دایی/ تیم ملی ۹۸ مقابل پیشکسوتان تراکتور سازی به برتری دست یافت + فیلم بازی خرداد۲۳

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

هتریک دایی/ تیم ملی ۹۸ مقابل پیشکسوتان تراکتور سازی به برتری دست یافت + فیلم بازی

بازیکنان تیم ملی در جام جهانی ۱۹۹۸ از ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف پیشکوستان تراکتور سازی رفته بودند که نتیجه این دیدار خیرخواهانه به نتیجه ۵ بر ۳ به نفع ملی پوشان سابق به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود ، حدود ۱۰۰نفر در ورزشگاه حضور داشته و بازی را از نزدیک تماشا کردند. گل های تیم ۹۸ را علی دایی(۳ بار)، ادموند بزیک و مهرداد میناوند وارد دروازه حریف کردند.

 

* در این دیدار علی دایی بازهم شم بالای گلزنی خود را نشان داد و موفق شد سه گل از پنج گل تیمش را به ثمر برساند، دو گل دیگر این تیم را مهرداد میناوند و ادموند بزیک به ثمر رساندند. برای تراکتورسازی نیز رسول خطیبی، فرشباف و باهنر گلزنی کردند.

* این دیدار ابتدا قرار بود در ورزشگاه تختی که در داخل شهر تبریز می باشد برگزار شود اما با مخالفت هیئت تامین استان به ورزشگاه یادگار امام منتقل شد و این امر باعث گشت تا تماشاگر چندانی از این دیدار استقبال نکند.

* ضربه سر زیبای علی دایی که درون دروازه منتخب تراکتورسازی قرار گرفت، به قدری زیبا بود که همه را به یاد دوران اوج این بازیکن انداخت.

* دو تیم در هر دو نیمه در دقیقه سی ام دقایقی استراحت کردند.

* در نیمه دوم که به طرز جالبی بازی شکل جدی به خود گرفته بود، شاهد درگیری هایی بودیم که همه را به یاد بازی های رسمی انداخته بود.

* ضربه چیپ رسول خطیبی از نقطه پنالتی اندک هواداران حاضر در ورزشگاه را به شدت به وجد آورد.

* در یک صحنه یکی از بازیکنان تیم منتخب تراکتورسازی روی احمد مومن زاده یک خطای شدید انجام داد که اعتراض این بازیکن را به همراه داشت که با وساطت هم تیمی هایش همه چیز ختم به خیر شد.

* در صحنه دیگری از بازی نیز بین داور بازی و بهروز رهبری فرد یک درگیری لفظی شدید به وجود آمد که محمد نوازی هم به درگیری اضافه شد و دقایقی از بازی رنگ و بوی درگیری بازی های رسمی را به خود گرفت که خیلی عجیب بود.

* اندک هواداران حاضر در ورزشگاه از سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تقاضا داشتند که تونی الیویرا را در این تیم حفظ کند.

* صندلی های شکسته ورزشگاه که از بازی هفته سی ام به یادگار مانده بودند صحنه دلخراشی را به وجود آورده بود.