وکیل علی دایی عنوان کرد/ دایی هرگز به دنبال فعالیت سیاسی نبوده و نخواهد بود اردیبهشت۱۲

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

وکیل علی دایی عنوان کرد/ دایی هرگز به دنبال فعالیت سیاسی نبوده و نخواهد بود

وکیل علی دایی با انتشار اطلاعیه‌ای از ادامه رویه علی دایی در عدم فعالیت سیاسی خبر داد و با هشدار نسبت به کسانی که از نام دایی سوء استفاده می‌کنند اظهار کرد فریبکاری‌ها و بی‌اخلاقی‌ها را مورد پیگرد قانونی قرار خواهیم داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه نفت تهران، عبدالصمد ابراهیمی وکیل علی دایی با انتشار اطلاعیه‌ای درباره برخی سوءاستفاده‌ها از نام سرمربی نفت توضیحاتی را ارائه کرد.

در این اطلاعیه آمده است: «اخیرا در بعضی شهرستان‌ها، به خصوص در جنوب کشور برخی افراد سودجو با اعلام سرمایه‌گذاری آقای علی دایی در زمینه ملک و ساخت مجتمع‌های تجاری در آن شهرستان‌ها، به فریب مردم پرداخته و افرادی نیز به بهانه اینکه قرار است در آن مکان علی دایی سرمایه گذاری کند، املاکی را خریداری کردند. لازم است به اطلاع برسانم آقای دایی هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری ملک و مجتمع تجاری پنهانی ندارد و اگر بنا به سرمایه‌گذاری در نقطه‌ای از کشور داشته باشد، قطعا خودشان برای امور کاری به آنجا سفر خواهد کرد و همگان مطلع می‌شوند.»

در ادامه این بیانیه آورده شده است: «برخی نیز پیشاپیش با برگزاری جلسات پنهانی شبانه تبلیغاتی و انتخاباتی، مدعی شدند علی دایی از آنها در انتخابات شورا حمایت می‌کند. با تکذیب همه این اخبار، چنین فریب‌کاری‌ها و بی‌اخلاقی‌ها را قطعا مورد پیگرد قانونی قرار خواهیم داد و از مردم عزیز هم استدعا دارد فریب اینگونه افراد را نخورند و مطمئن باشند رویه همیشگی علی دایی در عدم فعالیت سیاسی پابرجا بوده و خواهد بود.»