خشم علی دایی از داوری مرداد۲۱

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

خشم علی دایی از داوری

به گزارش “ورزش سه”، علی دایی در تیم‌های تحت مربیگری خود همواره یکی از معترضین به بیشتر داوری‌های مسابقات بوده و در صورتی که از برد اطمینان نداشته باشد روی صحنه‌ها واکنش نشان می‌دهد ولی این اتفاق در دو هفته ابتدایی لیگ رخ نداد و او با آرامش بیشتری به هدایت نارنجی پوشان می‌پرداخت.

 

مطابق معمول رسم بیشتر مسابقات فوتبال قبل از شروع بازی شب گذشته استقلال خوزستان و سایپا، عبدالله ویسی به سمت نیمکت تیم مهمان رفت ولی علی دایی حضور نداشت و این دو مربی خوش و بشی با یکدیگر نداشتند و پس از حضور دایی در محوطه زمین نیز او به سمت سرمربی استقلال خوزستان نرفت.

 

 

سرمربی سایپا که همواره نشان داده روحیه برد دارد و از هر تلاشی برای گرفتن پیروزی دریغ نمی‌کند، بارها به قضاوت مهدی مرجان‌زاده معترض شد و روی بیشتر صحنه‌های نیمه اول اعتراض می‌کرد تا حدی که یک بار وارد زمین شد و یک مرتبه نیز با بهمن روشنایی، سرپرست تیم استقلال خوزستان درگیری لفظی هم داشت که با دخالت داور چهارم جر و بحث بین آنها خاتمه یافت.

 

دایی که نمی‌خواست بدون سه امتیاز از اهواز برگردد بعد از اینکه تیم‌اش گل دوم را هم به ثمر رساند مجددا اعتراضاتی به داوری داشت که جدی‌ترین آن بعد از اعلام ۷ دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم بود ولی به نظر نمی‌رسید حداقل این بار اعتراض او درست باشد چراکه داور این دیدار به دلیل گرمای هوای اهواز برای دقایقی در میانه نیمه دوم بازی را متوقف کرد.

 

 

علاوه بر داوران و سرپرست استقلال خوزستان، علی دایی روی یک صحنه به نحوه بازی خطرناک بازیکنان استقلال خوزستان هم معترض شد که میثم دورقی، کاپیتان این تیم در مقابل چشمان دایی به او واکنش نشان داد.