برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

اعتراض شدید دایی به قضاوت پیام حیدری

خیلی راحت به ما گل زدند
به تمام پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم که این سه امتیاز خیلی مهم را به دست آوردند. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و داشتیم به همین شکل ادامه می‌دادیم. متاسفانه یک پنالتی خیلی اشتباه دادیم و روند بازی برگشت. در زمانی که ما حاکم زمین و بازی بودیم این اتفاق افتاد و برعکس روند بازی گل خوردیم و همین باعث شد که بچه‌های ما از هم پاشیده شوند. قبل از گلی که خوردیم هم یک موقعیت خیلی خوب داشتیم که بیرانوند هم بیرون دروازه بود ولی گل نزدیم و در عوض آن‌ها خیلی راحت به ما گل زدند.

پرسپولیس در نیمه دوم کاری نکرد
نیمه دوم با تعویض‌هایی که انجام دادیم روند بازی برگشت و ما چهار پنج موقعیت خیلی خوب داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم. یکی از بازیکنان ما در منطقه ۶ قدم صاحب توپ شد ولی متاسفانه نتوانست گل بزند. همان گل می‌توانست جریان بازی را عوض کند. در نیمه دوم غیر از دو سه حمله پرسپولیس کاری انجام نداد.

شاید نفت تیم عربستان سعودی است
متاسفانه نمی‌دانم چه مشکلی گریبان تیم ما را گرفته است. شاید نفت یک تیم خارجی و یا سعودی است که خیلی راحت علیه ما پنالتی می‌گیرند و پنالتی‌های ما را نمی‌بینند. نیمه دوم اگر پنالتی ما گرفته می‌شد که صددرصد پنالتی بود. ضربه آقای بیرانوند را نگاه کنید. این هفتمین پنالتی بود که به نفع ما نگرفتند. ما ایرانی هستیم و اینجا زحمت می‌کشیم و کار می‌کنیم. اصلا نمی‌فهمم چرا پنالتی ما را نگرفتند. پای حمدی‌نژاد به پای بازیکن حریف نخورده اما پنالتی گرفته می‌شود، ولی اینجا سوتی زده نمی‌شود. شما شدت ضربه را نگاه کنید. ما چه کار باید بکنیم؟

چگونه باید از داوران حمایت کنیم؟
بعد از اینکه پنالتی گرفته نشد به بازیکنان فشار وارد می‌شود و از لحاظ عصبی داغان می‌شوند. داور در نیمه اول به بازیکن ما اخطار می‌دهد ولی در نیمه دوم بازیکن پرسپولیس همان حرکت را می‌کند و به او اخطار نمی‌دهند. اگر قانون است باید برای همه یکسان باشد نه اینکه انگار ما ایرانی نیستیم و علیه ما سوت می‌زنند. بعد هم می‌گویند که فلانی راجع به داوری صحبت کرد. من روزی هم که بردم راجع به داوری صحبت کردم. الان هم که باختم راجع به داوری صحبت می‌کنم. ما دوست داریم که داوران جوان ما بیایند و حمایت‌شان بکنیم اما چگونه؟ شما اگر جای من بودید چه می‌کردید؟ چه مدلی باید از داوران جوان حمایت کنیم؟ متاسفانه نیمه دوم اصلا و ابدا مستحق گل خوردن نبودیم و بازیکنانمان خوب بازی کردند و تلاش کردند که بازی را عوض کنند اما متاسفانه توپ‌هایمان به گل نرفت.

باید بیشتر تعویض می‌کردیم
اگر قانون اجازه می‌داد خیلی بیشتر از این تعویض می‌کردم. چند تا از بازیکنان من در فرم خودشان نبودند و غیر از این سه تعویض بازیکنان دیگری هم بودند که اگر می‌شد تعویض می‌کردم. من می‌خواستم نتیجه را عوض کنم و برای من فرقی نمی‌کرد وقتی دو گل خورده بودیم. ما دوست داشتیم که امتیاز بگیریم. کار ما از لحاظ فوتبالی جواب داد ولی از لحاظ نتیجه جواب نداد.

سرپرستی خلیلی
من از این مسائل خبر ندارم و باید از مدیریت و مالک باشگاه بپرسید. چیزهایی که در حیطه کاری من نیست نمی‌توانم پاسخ دهم.

باید فیلم بازی را ببینیم
شاید شما درباره ضعف دفاعی تیم من راست بگویید و من باید فیلم بازی را دوباره و با آرامش نگاه کنم. من الان نمی‌توانم جواب دقیق به شما بدهم. من این ایراد را قبول دارم. خط دفاع ما نیمه اول خوب کار نکرد و من اصلا راضی نبودم. من سعی کردم با تغییراتی که بدهم این مسئله را سروسامان بدهم و به همین خاطر تعویض کردم.

به پرسپولیس تبریک می گویم
ما اصلا نباید مشکلات تیم‌مان را تقصیر وقفه بیندازیم. تیم پرسپولیس از موقعیت‌هایش استفاده کرد و ما را برد. تیم پرسپولیس هم تعطیلات بود. در بازی‌های ملی و حساس بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس بازی کرده بودند و آماده‌تر بودند. مطمئنا روند ما خوب بود. دو سه بازی قبلی‌مان ۷ امتیاز گرفته بودیم این وقفه باعث شد که از آن روند فاصله بگیریم. فدراسیون تیم‌ها را درگیر جام حذفی می‌کند که به هیچ عنوان به درد ما نمی‌خورد. باز هم به پرسپولیس تبریک می‌گویم.