دایی: از گلی که خوردیم ناراحتم/ هر تیمی لیگ را شل بگیرد، خیانت کرده است اسفند۰۳

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: از گلی که خوردیم ناراحتم/ هر تیمی لیگ را شل بگیرد، خیانت کرده است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی برابر صبا گفت: هر تیمی در سه بازی پایانی لیگ کم‌کاری کند، به همه تیم‌ها خیانت کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر صبا که با پیروزی ۳ بر یک سرخ‌پوشان همراه بود، گفت: فکر کنم تیم ما امروز یکی از قشنگ‌ترین بازی‌هایش را به نمایش گذاشت و خوب بازی کرد. هرچند در نیمه اول کمی مشکل داشتیم. خدا را شکر می‌کنم که موقعیت‌هایی که در نیمه اول به دست آوردیم، توانستیم گل کنیم و در صحنه پنالتی که خیلی شبهه‌برانگیز بود نیز شانس آوردیم.

وی ادامه داد: نمی‌دانم چرا آن صحنه پنالتی اعلام شد، چون اگر آن ضربه گل می‌شد روند بازی تغییر می‌کرد. ضمن اینکه فکر می‌کنم گل صبا در موقعیت آفساید به ثمر رسید. در نیمه اول با دو مهاجم بازی کردیم اما در نیمه دوم چون به هدف‌مان رسیده بودیم، با یک مهاجم و با سیستم ۱ -۳ – ۲ – ۴ بازی کردیم. تنها ناراحتی‌ام از این است که گل آخر را نباید می‌خوردیم وگرنه تیم ما به نحو احسن بازی کرد. به بازیکنان تبریک می‌گویم و از هواداران تشکر می‌کنم.

در ادامه نشست خبری یکی از خبرنگاران به دایی گفت که مرفاوی معتقد بود پرسپولیس خوب بازی نکرد بلکه اشتباه‌های صبا باعث پیروزی این تیم شده است. دایی پاسخ داد: به نظر ایشان احترام می‌گذارم. هر کس برای خود نظری دارد اما اگر بازی را دوباره نگاه کنید، می‌بینید که ما چطور بازی کردیم. اگر ما در پاس‌های آخر بیشتر دقت می‌کردیم، نتیجه‌ای بسیار بهتر از این رقم می‌خورد.

دایی ادامه داد: لازم می‌دانم از تیم‌هایی مثل ملوان تشکر کنم چون با اینکه نمی‌توانند به آسیا صعود کنند، بازی جوانمردانه‌ای را به نمایش می‌گذارند و برای اینکه خودشان را ثابت کنند، با تمام وجود کار می‌کنند و کاری می‌کنند که سرنوشت قهرمانی به روزهای آخر کشیده شود. از سیروس محجوب تشکر می‌کنم که در نیم‌فصل دوم تیم خوبی را با مدیریتش روانه میدان کرده است. از تیم‌هایی که مردانه بازی می‌کنند، تشکر می‌کنم. اگر تیمی از این پس لیگ را شل بگیرد، به همه تیم‌ها چه بالا و چه پایین جدول خیانت کرده است. ما برای قهرمانی می‌جنگیم. ان‌شاءالله همه تیم‌ها سه بازی آخر را با قدرت انجام دهند تا آن تیم که شایسته قهرمانی است، به قهرمانی برسد.