دایی: اگر کی‌روش مریض شده ما باید می‌مردیم آبان۲۸

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: اگر کی‌روش مریض شده ما باید می‌مردیم

به گزارش “ورزش سه”، علی دایی امشب در نشست خبری پیش از بازی با ذوب‌آهن با بیان اینکه کار سختی در مسابقه فردا دارند صحبت‌هایش را آغاز کرد.

لازم نیست از ذوب تعریف کنم

با توجه به تعطیلات لیگ تمرینات خوبی انجام دادیم و خدا را شکر با توجه به تمریناتی که بازیکنان داشتند آماده این دیدار هستیم. بازی سخت و حساسی داریم که نتیجه آن می‌تواند به ما کمک زیادی داشته باشد. با تیم قدرتمندی بازی داریم که لازم نیست از آن تعریف کنم. آنها برخلاف چند مسابقه ابتدایی لیگ نتایج خوبی داشتند و در جام حذفی خوب کار کردند.

۳ امتیاز دیگر می‌خواهیم

گل‌محمدی نشان داده جزء مربیان بزرگ بوده و باشگاه ذوب آهن با مدیریت و کادر فنی خوب نتایج خوبی داشته ولی ما با این چیزها کار نداریم و امیدواریم با یک ۳ امتیاز دیگر در جدول صعود کنیم. با توجه به تمرینات و بازی‌های دوستانه امیدواریم نتیجه خوبی کسب کنیم و بالای جدول بمانیم.

تاثیر مثبت حضور فرید کریمی

قاسم دهنوی محروم و میلاد فراهانی مصدوم است. بیک‌زاده دو روز اخیر به تمرینات آمده اما از سوی دیگر با آمدن فرید کریمی تیم تقویت شده است. ما روند رو به رشدی داشتیم اما تعطیلات جلوی رشد ما را گرفت. تعطیلات گذشته به سود ما بود اما حالا برای آماده نگه داشتن بازیکنان کار کردیم. تعطیلات گذشته بازیکنان ما را آماده کرد اما وقفه اخیر لیگ از نظر تاکتیکی برای ما موثر بود.

انتقاد از نحوه اطلاع‌رسانی بازی صبا به مردم قم

در سطح شهر قم چه تبلیغاتی صورت گرفته یا تلویزیون و رادیو قم برای آمدن تماشاگر چه کاری انجام داده است؟ شاید خیلی‌ها نمی‌دانند بازی صبا و ذوب‌آهن فردا در روز تعطیلی برگزار می‌شود که به ورزشگاه بیایند که اگر این اتفاق می‌افتاد مردم به ورزشگاه می‌آمدند. اگر تبلیغات در روزهای اخیر انجام می‌شد می‌توانستیم بیشترین تماشاگر را داشته باشیم اما این اتفاق نمی‌افتد.

ایران اول استادیوم می‌سازد…

اکثر کسانی که به فوتبال علاقه‌مند هستند از قشر ضعیف جامعه هستند. بیشتر استادیوم‌های ایران بیرون شهر هستند. در کشور ما اول استادیوم می‌سازند بعد وسایل نقلیه عمومی را فراهم می‌کنند در حالی که در تمام کشورها این اتفاق می‌افتد اما در ایران اول اینگونه چیزها را می‌سازند و بعد وسایل مورد نیاز دیگر را فراهم می‌کنند. ما وقتی استادیوم را می‌سازیم باید حمل و نقل عمومی را در نظر بگیریم که در ایران این اتفاق نمی‌افتد.

اگر کی‌روش مریض شده ما باید می‌مردیم

نه روزنامه می‌خوانم و نه می‌دانم کسی بیماری گرفته است یا خیر. تیم ملی نیاز به حمایت همه جانبه دارد ولی اگر کی‌روش از کمبود امکانات مریض شده ما باید روزی ۱۰ بار می‌مردیم و زنده می‌شدیم. او با این سیستم فوتبالی و امکانات کار نکرده بود اما در ایران این چیزها را می‌بیند.