برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: ایراد داشتیم و گردن کسی هم نمی اندازم/ استقلال عالی دفاع کرد

سرمربی صبا که از نمایش بازیکنان تیمش راضی به نظر نمی‌رسید حرف های خود را اینطور آغاز کرد.

رحمتی یک واکنش هم نداشت!
امروز اصلا روز صبا نبود.روی یک ضد حمله به استقلال گل هدیه دادیم و بعد از آن هم یک ساعت نتوانستیم از ۱۰ نفره شدن رقیب استفاده کنیم تا جایی که رحمتی یک بار هم واکنش نشان نداد و زمین نخورد!در فاز تهاجمی خیلی بد بودیم و مهاجمان ما خیلی بد کار کردند.در روزی که می توانستیم استقلال را شکست دهیم بد بودیم و نباید بهانه بیاوریم.

استقلال عالی دفاع کرد
ما تعویض هایمان را انجام دادیم.استقلال در زمین خودش جمع شده بود و با دفاع ع۸الی به بچه های ما امکان نداد موقعیت خلق کنند.توپ هایی که به محوطه جریمه استقلال آوردیم هم کسی نبود که استفاده کند.متاسفانه خیلی در خط جلو بد بودیم و باید این نقیصه را برطرف کنیم. به دنبال تقویت تیم هستیم.با صحبت هایی که با مدیران باشگاه انجام دادیم سعی می کنیم تیم را تقویت کنیم.

کریمی بود به دادمان می رسید
امروز اگر فرید بهزادی کریمی بود تکنیکش می توانست به ما کند.امیدوارم در نیم فصل دوم بتوانیم از او استفاده کنیم.در برخی پست ها مشکل داریم که امیدوارم آنها را برطرف کنیم. حضور کریمی می توانست خیلی به ما کمک کند.در این بازی،صبای همیشگی نبودیم.ما در هر مسابقه ۴،۵ موقعیت گل ایجاد می کردیم اما در این بازی ضربه ای به چارچوب نزدیم.این ایراد کار ماست و نمی توانم گردن کسی بیاندازم.

اعتراض من به داور دلیل داشت
من بی جهت به داور اعتراض نداشتم چون وقتی بازیکن حریف اخراج می شود و گلر استقلال مدام در حال چک و چانه زدن با داور بر سر این اخطار است مسلما بیشتر از یک دقیقه وقت تلف شده است اما داور برای نیمه نخست فقط یک دقیقه وقت اضافه گرفت آن هم در اوج حملات ما برای جبران گل خورده. به نظر من هر دو اخراجی درست بود و داور درست قضاوت کرد وگرنه اتفاق خاصی در زمین رخ نداد که آدم درباره اش صحبت کند.

برنامه ای نداشتم تا دنبال بازیکن جوان باشم
من چون نمی دانستم که برنامه ای برای مربیگری دارم یا نه در تابستان دنبال کشف بازیکن جوان مثل دوران حضورم در پرسپولیس نبودم. ضمن این که فرصتی هم نبود که بخواهیم صبا را با جوانان مستعد ببندیم اما الان می خواهیم که بازیکن جوان خوب جذب کنیم و امیدوارم همه مربیان به جوانگرایی رو بیاورند.