دایی: این تیم با حمایت به جام‌جهانی می‌ رود شهریور۲۲

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: این تیم با حمایت به جام‌جهانی می‌ رود

به گزارش “ورزش سه”، علی دایی که در شبکه اردبیل سخن می‌ گفت، صعود تیم ملی به جام جهانی را محتمل دانست البته این به شرطی است که از تیم حمایت لازم انجام گیرد.

دایی در رابطه با جوانگرایی درتیم ملی گفت: به جوانگرایی اعتقاد دارم اما نه جوانگرایی صرف ، این کار باید به تدریج و آرام آرام صورت گیرد. دربازی با ترکمنستان تکیه بیش از اندازه تیم به بازیکنان جوان نتیجه نداد و مساوی کردیم و در بازی با گوام نیز پس از کسب نتیجه با حضور باتجربه های تیم درنیمه اول به جوانها درنیمه دوم میدان داده شد. دربازی فوتبال باید بدون توجه به سن، به بازیکنان آماده میدان داد، هر کس با هر سنی اگر آماده باشد باید مورد استفاده قرار گیرد ضمن اینکه پشتوانه سازی نیز برای آن صورت گیرد.

او با انتقاد از برخی مسائل حاشیه ای درباره تیم‌ملی و موضوع برخی اظهارنظرها درباره سرمربی تیم گفت: باید همه از تیم ملی فوتبال حمایت کنند ، الان برخی مسایل و حاشیه هایی دراطراف تیم ملی، سرمربی و در رابطه با فدراسیون و وزرات ورزش و مردم وجود دارد که این مسایل تیم را دچار چالش می کند. باید از حاشیه سازی دوری کرده و همه به فکر حمایت از تیم ملی باشند تا این تیم به بازی های جهانی صعود کند.