برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: بازی با پدیده مهمترین بازی فصل ما است

علی دایی در نشست خبری قبل از بازی با پدیده پاسخ خبرنگاران را داد:

فردا کار سختی پیش رو داریم

ما یک بازی خیلی مهم را با پدیده داریم. مهم ترین بازی فصل ماست. بازی رفت خیلی بد نتیجه را به آنها واگذار کردیم.

بازیکنانم خیلی انگیزه دارند تا آن نتیجه را جبران کنند. ان شاءالله با برد در این بازی می توانیم موقعیت خود را در جدول ثابت کنیم. پدیده تیم بسیار خوبی است. در بازی مقابل استقلال هم خیلی خوب بازی کرد. مطمئنا فردا کار خیلی سختی را داریم اما به بازیکنانم ایمان دارم و مطمئنم بازیکنانم از این بازی هم می توانند با پیروزی بیرون بیایند. خیلی با بازیکنان صحبت کردیم تا سه امتیاز را بدست آوریم.

دنبال انتقام نیستیم

بازی قبلی را ببینید. ما یک پنالتی اشتباه علیه مان اعلام شد و در نهایت سه بر صفر باختیم. اختلاف ما سه گل نبود. سعی ما این است که بهترین بازی را ارائه دهیم و به دنبال انتقام نیستیم.

حرف های من علیه طاهری ثابت شد

من همیشه دنبال حق هستم. به هیچ عنوان دوست ندارم دروغی بگویم که در آن بمانم و وجهه ام خراب شود. ما زمانی هم که با آقایان به مشکل خوردیم، گذشت زمان همه چیز را به مردم ثابت کرده است. گاهی ۵ سال طول کشیده واقعیت روشن شود. اما این آقایان انقدر دروغ می گفتند که خداوند یک ماه هم نگذاشت و دروغشان را نشان داد. من با این آقایان صحبت کرده بودم و آنها راستش را به مردم نمی گفتند. ما در زندگیمان با هیچ احدی کار نداریم. من اصلا نمی توانم زیر بار حرف زور و ناحق بروم. آن شب هم مجبور شدم آن عکس العمل را نشان دهم. خدا را شکر همه فهمیدند که چه کسی راست می گوید و چه کسی دروغ می گوید. اصلا نیاز به حرف های طارمی هم نبود. رای فیفا می گوید که آقایان راست نمی گفتند و مشخص است در کمیته حقوقیشان چه می کردند. یک سری مشکل هم برای امثال من ایجاد کردند.

مشکلات حل شدنی است

او درباره جلسه اش با گرشاسبی گفت: مشکلات حل شدنی است؛ ولی تا الان به یک نتیجه واحد نرسیده ایم.

دروغگویی در جامعه مد شده است

این دروغ گویی در جامعه مد شده و ابدا ربطی به فوتبال ندارد. وقتی یک مسئول به طور مثال یک حرفی می زند که واقعیت ندارد، چه توقعی می توان داشت. متاسفانه این باب شده است. رفیق ۲۵ ساله در چشم آدم نگاه می کند و دروغ می گوید. چه انتظاری از فلان آدم دارید که فوتبالی هم نبوده است. دعا کنیم کسانی که اینها را به فوتبال آورده اند یا لعنتشان کنیم؟ کسانی که آمده اند و فوتبالی نبوده اند، ۵ درصدشان موفق بوده اند و خدمت کرده اند. خودتان هم می دانید چه کسانی بوده اند. بقیه آمده بودند و دیده شدند و خودشان را بزرگ کردند. آدم های ضعیف دروغ می گویند. آدم ضعیف نباشد، دروغ نمی گوید. آدم اگر خدا ترس باشد دروغ نمی گوید. متاسفانه بعضی ها به منافع دنیوی این چیزها را می فروشند. فکرش هم نیستند. مسئله این است. چون پاسخگو نیستند به هیچ نهادی، عین آب خوردن دروغ می گویند.

از حرف های طارمی خوشم نیامد

اصلا خوشم نیامد و دوست هم نداشتم طارمی آنگونه در تلویزیون حرف بزند. او خودش را زیر سوال برد و همه از جمله همبازیانش را هم زیر سوال برد. بزرگترین گلایه من از او این است که آقای صمد ابراهیمی او را به من معرفی کرد و من از او در اردبیل تست گرفتم. من خودم ابراهیمی را می شناسم. اصلا او اینگونه نیست. آدم خوب نیست راجع به کسانی که مهدی را طارمی کردند، صحبت کند.

همه اشتباه می کنند و ابراهیمی هم شاید اشتباه کرده باشد. صمد ابراهیمی ولی طارمی را به من معرفی کرد و فکر کنم با هزینه خودش او را فرستاد. شایستگی های طارمی را کسی نفی نمی کند. در اولین حرکتش او را انتخاب کردم. یک دقیقه نشد که انتخابش کردم. نباید اینگونه باشد. من نمی دانم مدیر و رفیق طارمی کیست که این صحبت ها را می کند. اصلا کسی که بازیکن ملی است، نباید این صحبت ها را بکند. جای این حرف ها تلویزیون نیست. بعد از آن هواداران نباید ناراحت شوند. بازیکن یک روز می آید و می رود. ما وضعیت روحی، مالی، خانوادگی و مسائل دیگر را درباره این بازیکن نمی دانیم. باید دلخوری ها را بیندازیم بیرون. امثال طارمی باید حمایت شوند چون ما به جام جهانی رفته ایم. دوست دارم او موفق باشد چون تیم ملی ما هم باید موفق شود. مردم نباید از هیچ بازیکنی ناراحت شوند. ناراحتی مال مدیرانی است که باعث می شوند امثال مهدی این اتفاقات برایشان بیفتد؛ وگرنه بازیکن یک روز می آید و یک روز هم می رود.