دایی: بازی حساسی پیش رو داریم شهریور۱۸

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: بازی حساسی پیش رو داریم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت:‌ بعد از مدت‌ها دوباره لیگ شروع می‌شود و ما بازی حساسی را نفت آبادان در پیش داریم.
علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بعد از مدت‌ها دوباره لیگ شروع می‌شود. بازی حساسی داریم و تمرینات خوبی را آغاز کرده‌‌ایم. این هفته تمرینات را سبک‌تر کردیم و ان‌شاءالله بتوانیم فردا یک بازی خوب انجام دهیم.

وی ادامه داد: نفت آبادان تیم قابل احترامی است. طرفدارانش در لیگ یک و لیگ برتر حامی این تیم بوده‌اند. فردا ما چاره‌ای جز برد نداریم و باید نتیجه بگیریم. اگر چه ما ۵ امتیاز داریم و در رده پنجم جدول هستیم اما خیلی از تیم‌ها ۵ امتیازی هستند و یک لغزش کوچک می‌تواند وضعیت ما را در جدول خراب کند. با تمام قوا برای گرفتن ۳ امتیاز به میدان می‌رویم.

دایی در مورد باخت ۴ بر صفر مقابل ذوب آهن در بازی تدارکاتی گفت: بازی تدارکاتی برای این است که به تیم خودمان کمک کنیم و نقاط ضعف را پوشش بدهیم. در بازی آخر ۵ بازیکن تستی داشتند و از بازیکنان جوان استفاده کردیم. بعد از بدنسازی سخت افت بدنی بازیکنان طبیعی بود. ان‌شاءالله با تمام انرژی و توان در بازی فردا حاضر می‌شویم.

سرمربی نفت در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت: مسائل مالی را از من نپرسید. از مدیران باشگاه بپرسید که می‌توانند به راحتی پاسخ شما را بدهند.

دایی در مورد اینکه چرا بازیکن جدیدی جذب نکردید، گفت: خیلی از بازیکنان را تست کردیم. از ۶-۵ بازیکن خارجی تست گرفتیم اما کیفیت خوبی نداشتند. بازیکنان داخلی ما بهتر از آنها بودند. یک بازیکن زیر ۲۳ سال هم جذب کرده‌ایم. سعی می‌کنیم بیشتر از بازیکنان ایرانی استفاده کنیم. ما تیم را دیر بسته‌ایم و تیم را دیر تحویل گرفته‌‌ایم. به خاطر همین هم برای جذب بازیکنان خارجی تلاش کردیم اما بازیکن خارجی با کیفیت پیدا نکردیم. شاید تیم‌های دیگر بازیکن خارجی باکیفیت پیدا کرده باشند اما ما نتوانستیم این کار را بکنیم. در یکی دو پست احتیاج به جذب بازیکن داریم و در فهرست من سه چهار جای خالی وجود دارد.

سرمربی نفت در مورد شایعه جذب رضا حقیقی هافبک دفاعی سابق پرسپولیس گفت: من این مسئله را تکذیب می‌کنم و این مسئله را از شما می‌شنوم. خیلی چیزها را از شما می‌شنوم. چندین سال است که تجربیاتی کسب کرده‌ام. تلاش می‌کنم که محیط مان آرام باشد. امسال چنین شرایطی داریم و سعی می‌کنیم این شرایط را حفظ کنیم تا موفق شویم.

دایی در مورد اینکه توانسته در تعطیلات لیگ نقطه ضعف گلزنی تیمش را برطرف کند، گفت: من این مسئله را قبول ندارم. تیم ما در چهار بازی ۶ گل زده است. برای تیمی که دیر بسته شده زدن ۶ گل در ۴ بازی خوب است. ما فقط در بازی با سپاهان گل نزدیم. البته آمار بدی در خط حمله نداشته‌ایم هرچند این مسئله ایده‌آل من نیست. تلاش می‌کنیم در تمام زمین تیم‌مان را تقویت کنیم. ما در تعطیلات از نظر تاکتیکی و بدنی خوب کار کرده‌ایم.

دایی در پایان با اشاره به درگذشت سرهنگ محمد آزیدهاک گفت: درگذشت این فرد زحمتکش را به جامعه فوتبال و خانواده‌اش تسلیت می‌گویم. من خاطرات خوبی از سرهنگ داشته‌ام.

دایی در زمانی که خبرنگاری از او در مورد جذب حقیقی پرسید ابتدا فکر کرد منظورش دروازه‌بان تیم ملی است که بعد متوجه این اشتباه شد و اینکه خبرنگار منظورش هافبک دفاعی سابق پرسپولیس است.