برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: بازی پایاپای را باختیم

به گزارش “ورزش سه”، علی دایی بعد از باخت تیمش در جام حذفی در نشست خبری حضور یافت و گفت بهترین فرصت گلزنی را از دست دادند و شکست خوردند.

روز بد فوتبالی

بازی پایاپایی را باختیم. تیم ما نیمه دوم بهتر بود و خوب کار کرد. قبل از گل نشدن پنالتی تراکتورسازی صاحب فرصت گلزنی نشد. بهترین فرصت گلزنی را داشتیم اما پنالتی گل نشد. بیک زاده قسم خورد من برخوردی با مهاجم تراکتور نداشتم اما داور اعتقاد دیگری داشت. متاسفانه روی بد فوتبال به ما بود و با از دست دادن پنالتی بازی را از دست دادیم.

سمت راست متزلزل صبا

تراکتورسازی از جناح راست دفاع ما چند نفوذ داشت. متاسفانه بازیکنان بهتری نداریم که در آن سمت زمین به کار بگیریم. آقایی تراکتور هم خوب کار کرد. بیک‌زاده همیشه برای تیم مثمر ثمر بود و امروز هم بد کار نکرد. گاهی اوقات این اتفاق می‌افتد که تیم حریف بیشتر از یک سمت نفوذ کند و آنها حملات زیادی از سمت چپ زمین انجام دادند.

پنالتی کار کرده بودیم ولی گل نکردیم

در تمرینات روی پنالتی کار کردیم چون احتمال کشیده شدن بازی به پنالتی را می دادیم. کریم اسلامی جزء پنالتی زنان اول ماست. او خودش گفت آماده زدن پنالتی هستم. امیرحسین صادقی بازیکن خوبی است اما یادم نمی آید در چند سال اخیر پنالتی زده باشد ولی اگر بازی پنالتی می رفت او جزء گزینه‌های ما بود. لاسلامی بازیکن بزرگی است و کمک زیادی در این بازی و مسابقات گذشته ما داشته است. به هر حال بازی با تراکتورسازی تمام شد و باید به لیگ برتر فکر کنیم.

جایگزین قاضی نداریم

رفتن قاضی بدشانسی ما بود چون او می تواند در خط حمله توپ را حفظ کند تا بازیکنان اضافه شوند. متاسفانه کسی را نداریم جایگزین او کنیم.

اعتراض به داوری

در نیمه دوم چند تعویض داشتیم و زمان اخراج دروازه‌بان تراکتورسازی دقایق زیادی تلف شد اما داور تنها ۴ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد. پنالتی تراکتورسازی هم مشکوک بود. دقیقه ۱۵ نیمه اول یک پنالتی روی مهاجم ما گرفته نشد. یک سوت در بازی‌های حذفی سرنوشت تیم‌ها را تغییر می‌دهد. اشتباه داور فرصت صعود را از ما می‌گیرد. دقیقه ۱۵ را ببینید چون یک پنالتی برای ما گرفته نشد.