دایی: باشگاه با ۹۰ درصد از بازیکنانی که خواسته ام به توافق رسیده است / دعا می کنم تیم ملی موفق باشد

علی دایی قبل از بازی دوستان امروز پرسپولیس مقابل تیم امیدها گفت:«خدا را شکر تمرینات خوبی را پش سر می گذاریم و طبق برنامه ریزی هایی که کرده ایم داریم پیش می رویم.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛او که در جمع خبرنگاران حرف می زد این را گفت و ادامه داد:«ما فقط یک مشکل داریم،اینکه بچه ها هنوز کامل نیستند و ما ناقص تمرین می کنیم.در فصل نقل و انتقالات تا آن جایی که می‌توانستیم بازیکنان دلخواه را گرفته‌‌ایم و کارمان را رو به جلو می‌بریم.»
او در پاسخ به این سوال که چه بازیکنانی به تیم اضافه خواهند شد گفت:«من لیستم را به باشگاه داده ام و آنها تمام تلاش خود را کرده‌اند که بازیکنان را جذب کنند. می‌شود تا الان این مسئله را گفت که ۹۰ درصد بازیکنان مورد نیاز را تا الان با آنها به توافق رسیده‌ایم و با برخی گزینه‌های دوم‌مان در پست‌های مختلف نیز توافق کرده‌ایم. از این به بعد خوشبختانه مشکلی نداریم و تقریبا تیم خودمان را بسته‌ایم. شاید یک یا دو نفر به تیم اضافه شود.»
او درباره دعوت باشگاه روبین کازان هم حرف زد و گفت:« روبین‌کازان سال‌های قبل هم از من دعوت کرده بود امسال هم از من خواست که بازدیدی از باشگاه کازان داشته باشیم. البته قبلا با کازانی‌ها رابطه‌هایی داشتیم امیدوارم شرایطی فراهم شود تا همکاری‌هایی با این باشگاه داشته باشیم.»
دایی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که درباره کریم انصاری فرد پرسید این واکنش را نشان داد:« من از کریم خبری ندارم البته کریم جزء کسانی بود که روز اول او را به باشگاه معرفی کردم باشگاه هم دو یا سه جلسه با ایشان حرف زد اما متاسفانه صحبت‌ها نتیجه‌ای نداشت و آقای انصاری فرد ۱۳ روز پیش به قول معروف ناپدید شد و نبود. انصاری‌فرد متاسفانه تا الان قراردادی با باشگاه نبسته و ۱۲ یا ۱۳ روز نبود و ما هم از ایشان خبری نداشتیم مثل اینکه الان تازه ایشان پیدایشان شده و الان هم قطعا شرایط فرق دارد و همه چیز بستگی به شرایط و تصمیم باشگاه دارد. متاسفانه کریم خواسته‌ای دارد و مثل اینکه دوست دارد ترانسفر شود و ما هم بازیکنانی می‌خواهیم که صددرصد در اختیارمان باشد و تا آخر فصل روی آنها حساب باز کنیم. انشاءالله مسئله‌ای اتفاق نمی‌افتد و باید ببینیم در آینده چه می‌شود.»
سرمربی پرسپولیس در پایان درباره بازی با کره هم گفت:«مطمئن باشید الان همه چیز دیگر دست خودمان است. با آمادگی‌ای که بچه‌های ما دارند می‌توانند بازی خوب انجام دهند کار سخت است اما نشدنی نیست مطمئن باشید بچه‌های ما می‌توانند موفق باشند. همه ما آرزویمان این است که به جام جهانی برویم. جزو کسانی هستیم که مقابل تلویزیون می‌نشینیم و دعا می‌کنیم که انشاءالله تیم ملی ما موفق شود.»