برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: با پرده سیاه حقایق را از مردم می‌پوشانیم

سرمربی نفت تهران گفت: از تساوی مقابل ذوب آهن راضی نیستم.

به گزارش ایسنا،  علی دایی پس از تساوی یک بر یک نفت مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: بازی خوبی بود و هر دو تیم برای برد آمدند. نیمه اول شرایط ما بهتر بود و اگر دقت می کردیم بیشتر گل می زدیم اما نیمه دوم حریف بهتر بود و فشار آورد. دقایق آخر بازی هم مدافع ذوب آهن با دست توپ را بیرون آورد و داور توجهی نکرد و قسمت بود مساوی شود.

او افزود: از تساوی راضی نیستم، چون دنبال ۳ امتیاز بودیم. تیم را در دقایق پایانی هجومی کردیم اما متاسفانه گل بدی خوردیم. دروازه‌بان ما گفت که پهلوان توپ را با دست زده است. ما دنبال یک امتیاز نبودیم چون نه به درد ما می‌خورد و نه ذوب‌آهن. همه روی ۳۲-۳۳ امتیاز گیر کردیم و دوست داشتیم برنده باشیم اما خدارا شکر با باخت سال را تمام نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: با توجه به مسائلی که در تیم ما به وجود آمده که همه می‌دانند، اصلا حواس آنها به بازی نیست و اشتباهات بچه‌گانه زیادی داریم. در حال حاضر ۴۰ درصد تیم ایده‌آل من هم نیست. تیم ما خوب کار می‌کرد اما مشکلاتی به وجود آمد که روندمان پیش نرفت.

دایی تأکید کرد: الان یک پای فینال حذفی هستیم. در این فصل زیاد سختی کشیدیم. آنقدر مشکل داریم که نمی‌توانیم با تیم کار کنیم. حتی درست و حسابی از اول فصل تمرین نکرده‌ایم.

سرمربی نفت تهران گفت: امیدوارم مشکلات حل شود، اما با آقایانی که هستند حل نمی‌شود.

وی درباره بازی دیشب بارسا با حریف فرانسوی گفت: هم بازی دیشب هم منچستر و بایرن دراماتیک بود. دی‌ماریا می‌توانست بازی را تمام کند اما فوتبال همین است.

دایی در مورد اینکه آیا نیمار می تواند رکورد گل‌های ملی او را بشکند، یادآور شد: همه چیز دست خداست و کسی نمی‌تواند پیش‌بینی کند. ان‌شاءالله هر کسی توانایی دارد رکوردم را بشکند.

وی گفت: ذوب‌آهن تیم خوبی است و چند آیتم دارد که هیچ تیمی ندارد. فشردگی بازی‌های آسیایی باعث شده این تیم نتیجه نگیرد. برای این تیم در آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم. کلا حال و روز فوتبال ما خوب نیست و با سیلی صورت خودش را سرخ نگه داشته. خیلی تیم‌ها مشکل دارند. ما خیلی حقایق را به مردم نمی‌گوییم. خیلی جاها ضعف داریم و با یک پرده سیاه آنها را می‌پوشانیم.

دایی ادامه داد: امیدوارم یک روزی فوتبال به حقش برسد. با این همه بازیکن که در ایران هست متاسفانه از لحاظ سخت‌افزاری هیچ‌کدام از باشگاه‌های ما نه چمن برای تمرین دارند. تیم ما در لیگ برتر است اما تیم ما را به زمین راه نمی‌دهند. در تمام دنیا زمین پیش پا افتاده است. مدیریت‌هایی که در ورزش و فوتبال ما حاکم است این راهی که می‌رویم فکر کنم فوتبال ما حال و روز خوشی نداشته باشد.