دایی: برای ساماندهی پرسپولیس مصمم هستیم خرداد۲۶

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: برای ساماندهی پرسپولیس مصمم هستیم

علی دایی روز دوشنبه در جریان تمرین بازیکنان تیم پرسپولیس در شهرستان نیر اردبیل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال به دلیل تغییر شرایط فقط می توانیم ۱۸بازیکن بزرگسالان برای این تیم جذب کنیم در حالی که در سال های گذشته چنین نبود و این تعداد ۲۱ بازیکن بود.

وی گفت: در این مدت چند بازیکن زیر ۲۱ سال پرسپولیس به بزرگسالی رسیده اند و این موضوع برای ما محدودیت ایجاد کرده است.

دایی اظهار کرد: با همکاری مدیریت جدید و نیز کمک کادر فنی به زودی مشکلات این تیم را رفع کنیم .

وی در زمینه جذب بازیکنان جدید برای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان جدیدی را به این تیم اضافه کردیم و تلاش می کنیم چند نفر دیگر را به این تیم اضافه کنیم و چند بازیکن تا دو روز آینده به تیم ما ملحق خواهند شد.

سرمربی تیم پرسپولیس در مورد کریم انصاری فرد که تمایل دارد به این تیم بپیوندد، اظهار کرد: ما منتظر کسی نمی مانیم و تیم مان را بسته ایم.

وی افزود: آرزو می کنم کریم انصاری فرد در جام جهانی و در تیم های اروپایی خوب بازی کند.

وی در مورد اردوی تیم پرسپولیس در اردبیل گفت : ۱۳ روز در این اردو به تمرین می پردازیم و در این مدت سه بازی دوستانه خواهیم داشت که در روز چهارشنبه با تیم منتخب اردبیل در شهر اردبیل ، شنبه در شهر آستارا با یک تیم آستارایی و سه شنبه هفته آینده هم یک بازی تدارکاتی در اردبیل برگزار خواهیم کرد.

وی شرایط آب و هوایی مناسب ، ارتفاع از سطح دریا و امکانات مناسب را از دلایل انتخاب اردبیل برای برگزاری اردوی تیم پرسپولیس ذکر کرد.

برای اولین بار در فصل جاری بازیکنان پرسپولیس در زمین چمن مجموعه ورزشی برادران شهید صوابی شهرستان نیر به تمرین پرداختند. در این روز کارهای استقامتی ، آقا وسط ، حمل توپ با دست ، پرسینگ و تمرینات هوازی انجام شد.

علی دایی به همراه بهزاد غلامپور و جواد منافی مربیان این تیم تمرینات ویژه ای را برای بازیکنان و دروازه بانان تدارک دیدند .

فاصله شهرستان نیر با اردبیل ۳۵ کیلومتر و ارتفاع آن از سطح دریا ۱۶۵۰ متر است.