دایی: برد راه‌آهن به ما قوت قلب می‌دهد/ رای نیاوردن وزیر می‌تواند روی ما تاثیرگذار باشد آبان۰۵

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: برد راه‌آهن به ما قوت قلب می‌دهد/ رای نیاوردن وزیر می‌تواند روی ما تاثیرگذار باشد

سرمربی پرسپولیس گفت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که در این شرایط سخت توانستند سه امتیاز با ارزش را کسب کنند و توانستیم اولین برد خارج از خانه خود را به دست بیاوریم. این نتیجه به ما قوت قلب می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی دایی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر راه‌آهن سورینت در نشست خبری گفت: به نظرم امروز هر دو تیم در نیمه دوم بازی بسیار خوبی را انجام دادند. در نیمه اول درصد مالکیت توپ برای ما بسیار بیشتر بود اما نتوانستیم از آن استفاده و فرصتی برای گلزنی پیدا کنیم. در نیمه دوم توانستیم به گل برسیم و حتی می‌شد گل‌های بیشتری را به ثمر برسانیم. در اواخر بازی هم طبیعی بود که راه‌آهن فشار زیادی بیاورد تا نتیجه را جبران کند و دیدید که یک توپشان هم به دیرک دروازه ما خورد.

وی ادامه داد: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که در این شرایط سخت توانستند سه امتیاز با ارزش کسب کنند و توانستیم اولین برد خارج از خانه خود را به دست بیاوریم. این نتیجه به ما قوت قلب می‌دهد. البته شرایط زمین در کیفیت بازی تاثیرگذار بود اما دو تیم در نیمه دوم بازی خوبی را ارائه دادند.

در ادامه خبرنگاری درباره اینکه وزیر ورزش و جوانان در مجلس شورای اسلامی از مجلس رای اعتماد نگرفت، از دایی پرسید که آیا این مساله روی وضعیت باشگاه پرسپولیس تاثیرگذار است یا خیر. دایی در پاسخ گفت: اجازه بدهید پاسخ این سوالتان را ندهم چون دوست ندارم وارد این مسائل شوم. پرسپولیس متعلق به دولت است و باید تکلیف وزیر ورزش روشن شود تا وضعیت تیم هم مشخص شود. متاسفانه با خیلی از شرایط کنار می‌آییم و آن حمایتی که باید از ما انجام شود تا به حال انجام نشده است. مطمئنا رای نیاوردن وزیر در مجلس می‌تواند روی باشگاه تاثیرگذار باشد.

دایی در ادامه درباره دو جلسه محرومیتش و نشستن روی سکوهای ورزشگاه گفت: همکاران خوبی در تیم دارند که می‌توانند به راحتی تیم را هدایت کنند. مطمئنا خودم دوست نداشتم که بازی را از روی سکو ببینم و در این دو بازی خیلی اذیت شدم. سعی می‌کنیم از بازی‌های آینده تیم را بهتر رهبری کنیم. همین‌جا از همکارانم تشکر می‌کنم که در نبود من تیم را خوب هدایت کردند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه و در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کند تعویض‌هایش باعث شد راه‌آهن بهتر تیمش را تحت فشار قرار دهد، گفت: هرکسی نظری دارد و نظر شما هم برای خودتان محترم است. من کار خودم را می‌کنم، مهم سه امتیاز این بازی بود که گرفتیم. به دنبال این بودیم که اولین پیروزی‌مان را در زمین حریف به دست بیاوریم.

در ادامه خبرنگاری از دایی درباره تعویض خلعتبری سوال کرد که سرمربی پرسپولیس ادامه داد: در طول بازی تشخیص می‌دهم که چه کسی بهتر می‌تواند به تیم کمک کند. محمدرضا در آن شرایط کمی از نظر بدنی افت داشت. به همین دلیل دهنوی را به زمین بردم تا با دوندگی بیشتر به تیم کمک کند. خلعتبری یکی از بهترین‌های ایران است که همیشه عالی عمل کرده. او چه یک دقیقه چه ۹۰ دقیقه بازی کند می‌تواند مثمرثمر باشد. همانطور که دیدید او یک کاشته زیبا زد که از هرکسی برنمی‌آید. این مسائل خلاقیت بازیکنان بزرگ را نشان می‌دهد.

سرمربی پرسپولیس همچنین درباره حضور رویانیان در ورزشگاه پس از حدود دو سال گفت: تیم متعلق به ایشان است و ایشان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هستند. آمدن ایشان می‌تواند از نظر روحی به ما و تماشاگران کمک کند.

دایی در ادامه گفت: از هوادارانمان تشکر می‌کنم اما مساله کوچکی است که باید بگویم. از هواداران خواهش می‌کنم که وقتی به استادیوم می‌آیند، فقط تیم خودشان را تشویق کنند و به کسی کاری نداشته باشند. نباید دنبال حاشیه باشیم. آنها اگر تیم را قدرتمندانه تشویق کنند، پیروزی‌های بیشتری به دست می‌آوریم اما اگر وارد حاشیه شوند و با شعار علیه این و آن جو را ملتهب کنند، اوضاع به هم می‌ریزد. به نظر من حیف است با این کارها تیم را وارد حاشیه کنند. هواداران تا اینجا خیلی خوب به ما کمک کرده‌اند و نباید اجازه دهند که با شعارهای بیخود جو را علیه تیم به هم بریزند.

به گزارش ایسنا، لحظاتی از بازی پرسپولیس و راه‌آهن سورینت بخشی از هواداران پرسپولیس علیه امیر قلعه‌نویی شعار دادند که بلافاصله با واکنش شدید علی دایی مواجه شدند و این کار را تمام کردند.