دایی: بهترین بازی‌مان در لیگ امسال را مقابل پرسپولیس انجام می‌دهیم اسفند۰۹

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: بهترین بازی‌مان در لیگ امسال را مقابل پرسپولیس انجام می‌دهیم

علی دایی می‌گوید تیمش می‌خواهد بهترین بازی‌اش در لیگ امسال را برابر پرسپولیس انجام دهد.

به گزارش ایسنا به نقل از باشگاه نفت تهران، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران اظهار کرد: وقتی بازیکنان جوانی که من آنها را به فوتبال معرفی کردم درخششی دارند لذت می‌برم.

دایی گفتت: از بازی این جوانان لذت می‌برم اما اگر هم افتخاری در این رابطه داشته باشم نه به خاطر خودم که به خاطر مهدی و سایر بازیکنان جوان است. بازیکنانی چون نوراللهی، عالیشاه، طارمی ودیگران را من به پرسپولیس آوردم اما مربیان زیاد دیگری در لیگ ما و دسته‌های مختلف روی این نفرات کار کرده بودند، بنابراین دوست ندارم در فرآیندی که یک کار گروهی بوده همه موفقیت‌ها به نام من نوشته شود.

سرمربی نفت درباره مهدی طارمی و پیشرفتش در دو سال گذشته گفت: مهدی برای بهتر شدن نیاز به تلاش بیشتری دارد و من ایمان دارم که او هر روز بیشتر از قبل تکامل پیدا خواهد کرد.

دایی درباره بازی پرسپولیس و نفت تهران که هفته آینده برگزار می‌شود هم گفت: قصد داریم بهترین بازی لیگ امسال را مقابل پرسپولیس برگزار کنیم. خوشحالم که تیمم جلوی پرسپولیس بازی می‌کند. تیمی که بهترین تیم حال حاضر فوتبال ماست و بازی ما با پرسپولیس صحنه های بسیار جذابی را برای فوتبال ایران ایجاد خواهد کرد