دایی: به رضا حقیقی احتیاج داریم / مجبوریم به خاطر تیم ملی صبر کنیم

سرمربی پرسپولیس می گوید در اردبیل چند بازی تدارکاتی خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مخالفت با جدایی رضا حقیقی سرآغاز صحبت های علی دایی است.او می گوید خط هافبک پرسپولیس باید تقویت شود:« حقیقی در مورد حضورش در اوکراین تا به حال با من صحبتی نکرده اما ما به تمام بازیکنانمان احتیاج داریم. حقیقی جزو بازیکنانی است که می‌تواند خیلی به ما کمک کند.»
دایی که این حرف ها را در تمرین می زد این را گفت و ادامه داد:«تعدادی از بازیکنان در خدمت تیم ملی هستند و هر موقع کارشان با تیم ملی تمام شود به ما اضافه می‌شوند. یکسری از بچه‌ها هم در اردوی اول تیم ملی حضور داشتند که فعلا به آنها استراحت داده‌ایم ولی باید تیم کامل شود.سعی می‌کنیم با این نفرات و آنهایی‌که با تیم قرارداد بسته‌اند به اردوی اردبیل برویم. مجبوریم به خاطر تیم ملی صبر کنیم.»

چه بازیکنانی به پرسپولیس اضافه خواهند شد؟دایی در این مورد توضیح می دهد:«قطعا تیم نقاط ضعفی داشته و با یارگیری‌هایی که انجام خواهیم داد آن را پوشش می‌دهیم اما باید خط هافبک پرسپولیس را تقویت کنیم. برای این مورد با چند بازیکن صحبت کرده‌ایم و باشگاه در حال مذاکره با آنهاست.»

او در پاسخ به این سوال که آیا قرار است میاچ هم به کادر فنی پرسپولیس اضافه شود،‌گفت:« متاسفانه آقای میاچ مشکل قلبی دارد و نمی‌تواند به ما اضافه شود. باید با ایشان به طور مستقیم صحبت کنم. اگر میاچ بتواند به ما اضافه شود بسیار مثمرثمر خواهد بود. او از همکاران من است که خیلی راحت با او کار می‌کنم.»