دایی: به پیروزی تیم ملی والیبال افتخار می‌کنم/ دعواهای سیاسی مان را وارد ورزش نکنیم

علی دایی در پایان تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت:«اگر قرار باشد ما یک سال و نیم هزینه کنیم که یک مدیر غیرورزشی به فوتبال بیاید و با چند و چون آن آشنا شود و بعد او را برداریم این کار اشتباهی است. ضمن این‌که در یکی، دو ماه آینده به دلیل تغییر دولت احتمال تغییر مجدد در مدیریت باشگاه وجود داشت.»
او این را گفت و با اشاره به ثبات مدیریت رد فوتبال دنیا ادامه داد:«عقیده من این است که رویانیان می تواند کمک بزرگی به پرسپولیس بکند.متاسفم؛چون اخباری که میرسد اصلا ورزشی نیست،چون اگر ورزشی بود اجازه نمی دادند رویانیان برود و پرسپولیس دچار این همه تغییرات شود.خدا را شکر میکنم که این بحث‌ها تمام شد.»
سرمربی پرسپولیس که بازی شب گذشته والیبال را تماشا کرده است مثالی می زند و می گوید:«تیم ملی والیبال ما که دیشب توانست ایتالیا را در زمین خودش شکست دهد به خاطر ثباتی بود که در این رشته از زمان یزدانی‌خرم وجود داشت و حالا ما نتیجه‌ی این ثبات را می‌بینیم. من به نوبه‌ی خودم از پیروزی تیم ملی والیبال خوشحال شدم و از این بابت افتخار می‌کنم. باید در فوتبال هم همین کار را انجام دهیم و به مدیران ۵-۴ سال وقت دهیم تا برنامه‌های خود را پیاده کنند. مخصوصا در باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس که هواداران زیادی دارد. ما نباید دعواهای سیاسی‌مان را وارد ورزش کنیم و وزیر ورزش جدید باید درباره‌ی این موضوع تصمیم‌گیری کند.»
علی دایی در پایان با اشاره به این‌که همه‌ی بازیکنانی که می‌خواستیم جذب پرسپولیس شده‌اند، گفت:« از تمام بازیکنانی که گرفته‌ایم راضی هستم. بر اساس شناختی که داشتیم اقدام به یارگیری کردیم. امسال همه‌ی بازیکنانی که جذب کرده‌ایم ستاره هستند. البته باید بگویم که ما نام‌ها را نگرفته‌ایم بلکه بازیکنانی را به پرسپولیس آورده‌ایم که همه‌ی آنها آینده‌ی این فوتبال را تضمین می‌کنند و امسال می‌توانیم شاهد این باشیم که ترکیبی از جوان‌ها و باتجربه‌ها به پرسپولیس کمک می‌کنند.»