برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: تیموریان مدام در شکم داور بود/ افسوس این بازی را خواهیم خورد

علی دایی در نشست خبری بعد از دربی گفت: امروز عدالت فوتبال رعایت نشد و در بازی که بسیار برتر از حریف بودیم نتوانستیم پیروز شویم. ما همه کار انجام دادیم. موقعیت‌های بیشتری داشتیم اما به نتیجه نرسیدیم.
وی ادامه داد: استقلال در نیمه اول تقریبا پا به پای ما پیش آمد اما در نیمه دوم به هیچ عنوان حتی شانس یک درصدی هم روی دروازه ما نداشت.
سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: متاسفانه بازیکنان ما در دو، سه صحنه در لحظه آخر که باید سانتر یا پاس درست می‌دادند اشتباه کردند و این دیدار جزو بازی‌هایی خواهد بود که افسوسش ر اخواهم خورد بویژه در نیمه دوم که ببینید توپ کجا بود و چه موقعیت‌های خوبی از دست ما رفت.
دایی تصریح کرد: از کناره‌ها به خوبی حرکت کردیم، ارسال و شوت‌های خوبی داشتیم اما هیچ کدام درون دروازه نرفت. فوتبال همین است و من می‌توانم به بازیکنان تیم خود خسته نباشید بگویم و برای سعید مظفری‌زاده در زندگی شخصی‌اش آرزوی موفقیت دارم.
وی در پاسخ به این سوال که بازیکنان پرسپولیس در نیمه نخست با اشتباهات بچه‌گانه و گرفتن کارت زرد کمی سبب محتاطانه شدن کار این تیم شدند، تاکید کرد: این نظر شماست اما در فوتبال چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. در همان نیمه اول جلال حسینی را زدند و از روی صورت علی‌عسگر رد شدند.
سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: آندرانیک تیموریان در تمام صحنه‌های بازی در شکم داور بود و اگر جای آنها با هم عوض می‌شد بهتر بود و چیزی تغییر نمی‌کرد.
دایی ادامه داد: بین دو نیمه با بازیکنان صحبت کردم و با توجه به اینکه استقلال را مانند کف دست می‌شناختیم راه‌های نفوذ این تیم را بستیم. تیم ما از چپ و راست بر روی دروازه استقلال حمله می‌کرد اما آنها از این دو سمت نتوانستند ارسال کنند و این تیم را خلع سلاح کردیم.
وی تاکید کرد: در مجموع کار خود را به خوبی انجام دادیم بازیکنان ما همه کار کردند اما بدشانس بودیم و توپ‌های ما درون دروازه نرفت.
سرمربی پرسپولیس در واکنش به این مسئله که آیا با این تساوی شانس پرسپولیس برای قهرمانی کم نشده است گفت: ما تمام بازی‌های سخت خود را به جز سپاهان انجام دادیم و می‌توانیم امیدوار باشیم که در هفته‌های باقیمانده ۴ امتیاز اختلاف را جبران کنیم. چرا نتوانیم قهرمان شویم؟ برای بازی‌های آینده بهتر تمرین می‌کنیم تا قهرمان شویم.
دایی ادامه داد: تیم من شرایط بحرانی بزرگی را پشت سر گذاشت و به این بازی رسید. حل کردن این شرایط و انجام چنین بازی فقط از عهده بازیکنان پرسپولیس برمی‌آید. این بازیکنان با توانایی‌هایی که دارند می‌توانند قهرمان لیگ شوند.
وی در پاسخ به این سوال که چرا در این دیدار دست به تعویض نزده اظهار داشت: بهتر است در خصوص مسائل فنی من نظر بدهم اما تیم من آنقدر خوب و عالی بازی کرد که احتیاجی به تعویض ندیدیم. عالیشاه دقیقه ۹۰ هم کار خود را انجام داد. متاسفانه ما فوتبال را از یک بعد نگاه می‌کنیم که کار اشتباهی است. یک بازیکن هم باید در بعد دفاعی و هم در بعد حمله خوب باشد.
سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: شما نگاه کنید ما سمت راست استقلال را کاملا کنترل کردیم و این سمت استقلالی‌ها در بازی نبود. عالیشاه و حسینی بسیار خوب بازی کردند بچه‌ها آنقدر خوب بودند که لزومی ندیدم تعویض کنم. من زمانی دست به تعویض می‌زنم که بازیکنم خوب بازی نکند و یا دستوراتم را به درستی اجرا نکند.
به گزارش تسنیم هنگام دایی خروج در واکنش به صحبت یک هوادار مبنی بر اینکه پرسپولیس آنقدر گل نزد تا استقلالی‌ها برای ما کری بخوانند گفت: استقلالی‌ها مگر چه کار کردند که حالا می‌خواهند کری بخوانند؟!