دایی: خارج از ایران ارج و قرب بیشتری داریم/ قرارداد کی روش را تمدید کنید اسفند۲۲

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: خارج از ایران ارج و قرب بیشتری داریم/ قرارداد کی روش را تمدید کنید

علی دایی در ابتدا درباره مراسم امروز باشگاه سایپا (درختکاری) گفت: امیدوارم این یک سنت ملی شود که با توجه به آلودگی هوا در اغلب کلانشهرها به وضعیت تنفسی مردم کمک کند و همینطور باعث شود تا در مناطق جنگلی نیز در حفظ و نگهداری از درختان کوشا باشیم. حداقل اگر درختان را اضافه نمی کنیم کمتر نکنیم.

او درباره حضور سرمربی تیم ملی در این مراسم و رابطه خوب کی روش با وی گفت: از روز اول رابطه خوبی با کی روش داشته و دارم. دوست دارم تیم ملی کشورم موفق شود و همیشه هم ابراز عقیده کردم و این را گفته ام که خواهان برتری تیم ملی ایران هستم. به نظر من آقای کی روش کار بزرگی کردند و امروز در مراسم درختکاری حضور پیدا کردند.

سرمربی سایپا درباره حرف و حدیث هایی که اخیرا علیه کی روش مطرح شده است گفت: من در رابطه با این مسائل چیزی نمی دانم و طبیعتا راجع به چیزی که نمی دانم نظری نمی دهم. بهرحال شما باید حرفهای آقای کی روش را هم بشنوید و بعد نظر نهایی را بدهید. بهرحال من چیزی ندیدم در این باره تا بخواهم نظر بدهم. بهرحال من موفقیت کی روش را فقط دیدم . ایشان تیم ملی را بدون دغدغه راهی جام جهانی کرده و همیشه هم گفته ام کسی که در تیم های پرتغال و رئال مادرید سرمربی بوده و در منچستر هم کمک مربی بوده دانش فنی بسیار بالاتری نسبت به من دارد که فقط در کشور خودم مربیگری کرده ام. به نظر من ما باید از امثال ایشان که به فوتبال ما خدمت کرده اند حمایت کنیم.

او ادامه داد: او بهترین تصمیمات را گرفته است و نتیجه آن را هم دیده ایم که امثال بدون هیچ دغدغه ای راهی جام جهانی شدیم. ایشان نه تنها به فوتبال ایران که به کشور ایران خدمت می کنند. شور و نشاط و شادمانی که از صعود به جام جهانی به جامعه ما داده می شود با هیچ چیزی قابل قیاس نیست. معتقدم این روزها باید از تیم ملی حمایت کنیم. باید پشت تیم ملی بود و از هر کسی که سرمربی تیم ملی باشد حمایت کرد مخصوصا کسی که در این چند ساله با تیم ملی بوده و توانسته افتخارات زیادی به دست آورده است.

دایی درباره ادامه حضور کی روش پس از بازی های جام جهانی گفت: من نمی دانم تصمیم آقای کی روش بعد از جام جهانی چیست اما اگر به جای مسئولان فدراسیون فوتبال بودم حتما قرارداد ایشان را تمدید می کردم تا همچنان در فوتبال ایران حضور داشته باشد و به ادامه برنامه های خود بپردازد تا همچنان فوتبال ایران بتواند به سلطه خود در فوتبال آسیا ادامه بدهد.

برخلاف کشور خودمان بیرون از ایران برای من و امثال من ارزش زیادی قائل هستند. خیلی جاها دعوت شده ام اما آنها را رسانه ای نکردم و نمی کنم که بخواهم از خودم تعریف کنم. به جز برخی مراسم مانند قرعه کشی های مختلف از دعوت های دیگر کسی اطلاع ندارد. هیچوقت نخواستم راجع به این مسائل صحبت کنم اما همانطور که گفتم ارج و قرب ما آن طرف بسیار بیشتر از این طرف است.

دایی در پاسخ به سوالی که درباره درگیری برخی ها با وی به دلیل صدمه زدن به نام او گفت: کاری با کسی ندارم و به این مسائل فکر نمی کنم. تعز من تشاء و تزل من تشاء.

سرمربی سایپا درباره مشکلات این گفت: بهرحال مشکلات وجود دارد اما با کمک آقای درویش و مدیرعامل کارخانه سایپا این مشکلات حل خواهد شد.

او درپایان درباره احتمال کسب سهمیه آسیایی توسط سایپا گفت: مطمئن باشید اگر مشکلات تیم سایپا حل شود حتما سهمیه آسیایی را به دست می آوریم.