دایی: داوری‌ها به نفع ما نشده؛ حق‌مان را در زمین می‌گیریم/ صدرنشینی کمترین لیاقت پرسپولیس است آبان۰۶

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: داوری‌ها به نفع ما نشده؛ حق‌مان را در زمین می‌گیریم/ صدرنشینی کمترین لیاقت پرسپولیس است

علی دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل راه‌آهن سورینت، صدرنشینی سرخپوشان در لیگ برتر، عملکرد تیم نوجوانان در جام‌جهانی و … صحبت‌های زیر را انجام داد:

تسنیم: ابتدا در مورد برد مقابل راه‌آهن و صدرنشینی پرسپولیس در لیگ برتر صحبت کنید؟

همه اینها لطف خدا بوده که با تمام مشکلاتی که داشتیم با یک کار گروهی خوب به نتیجه رسیدیم. در این وضعیت از مدیریت تا تدارکات تیم همه سهیم هستند. بازیکنان هم که واقعا سنگ تمام گذاشتند. کمترین لیاقت پرسپولیس در این فصل صدرنشینی بوده و امیدواریم این موضوع تا پایان فصل ادامه‌ داشته باشد.

تسنیم: در دقایق پایانی بازی به شدت از سوی راه‌آهن تحت فشار بودید.

راه‌آهن چیزی نداشت که از دست بدهد و به خاطر همین حمله می‌کرد. تا پیش از آن می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم اما یا توپمان به تیر دروازه خورد و یا با بی‌دقتی موقعیت‌ها را از دست دادیم اما خدا را شکر با تلاش تمام بچه‌ها ۳ امتیاز مهم این بازی را کسب کردیم.

تسنیم: پرسپولیس چند بازی است که روی ضربات ایستگاهی به گل می‌رسد…

اگر سر تمرینات ما حاضر باشید می‌بینید که خیلی روی این تاکتیک تمرین می‌کنیم و خدا را شکر جواب هم داده است. از طرفی دیگر در تیم ما ۲،۳ کاشته‌زن خوب هستند که می‌توانند از این موقعیت‌ها استفاده کنند. خلعتبری با گلی که به ثمر رساند نشان داد که دارای چه توانایی و خلاقیتی است و ثابت کرد بازیکنان بزرگ با یک حرکت می‌توانند نتیجه یک بازی را تغییر دهند. مسلما خلعتبری در آینده بهتر از این هم خواهد شد.

تسنیم: نکته جالب بعد از گل این بود که خلعتبری به شیوه خاصی خوشحالی و به نوعی این گل را با شما که روی سکو بودید تقسیم کرد.

ببینید من با تمام بازیکنانم رفیق هستم. شاید در زمین حکم مربی و بازیکن و آن سختگیری‌های خاص خودش وجود داشته باشد که آن هم به خاطر این است که کارهایمان انجام شود اما در بیرون از زمین همه با هم رفیق هستیم. خدا را شکر در این چند سال دوستان خوبی در فوتبال پیدا کردم.

 

تسنیم: محمد رویانیان برای اولین بار در ورزشگاه حاضر شد تا بازی پرسپولیس را با هواداران این تیم ببینید، نکته جالب اینجا بود که رویانیان به نشانه اعتراض به محرومیت شما از سوی کمیته انضباطی در ورزشگاه حضور پیدا کرده بود، در این مورد چه صحبتی دارید؟

مطمئنا ما وقتی با هم باشیم می‌توانیم خیلی کارها انجام دهیم. مدیریت هم نشان داد که دلش با تیم است. رویانیان برای پرسپولیس بسیار زحمت کشیده و وظیفه ما این است که امسال و در زمان مدیریت او نتیجه خوبی بگیریم.

تسنیم: در مورد حضور کریم باقری روی نیمکت چه صحبتی دارید، این حضور ادامه‌دار است؟

قطعا همینطور خواهد بود. آقا کریم از اول هم جزو کادر فنی ما بود و اگر روی نیمکت نمی‌نشست به خاطر این بود که کارت مربیگری‌اش صادر نشده بود. ایشان می‌تواند در آینده به ما کمک کند.

تسنیم: منصور ابراهیم‌زاده در پایان بازی گفته که چرا داور مسابقه با پرسپولیس تغییر کرده و البرز حاجی‌پور اصلا شرایط خوبی نداشته است و برای این تیم پنالتی نگرفته است.

قرار نیست جواب هر کسی را بدهم اما ما خودمان هم نمی‌دانیم چرا فغانی تغییر کرد و این تغییر برای ما جای سوال داشت.

تسنیم: خیلی‌ها معتقدند بعد از اعتراض شما به محسن قهرمانی داوری‌ها به نفع پرسپولیس شده است؟

اصلا چنین چیزهایی را قبول ندارم. ما در زمین حق خودمان را می‌گیریم و قول می‌دهم در آینده بهتر از اینها هم می‌شویم.

تسنیم: در خصوص عملکرد تیم نوجوانان در جام‌جهانی چه صحبتی دارید؟

راهیابی این تیم را به دور بعد جام‌جهانی به همه تبریک می‌گویم و انشاءالله بچه‌ها با همت و غیرت مقابل نیجریه قرار بگیرند و بتوانند جزو ۴ تیم برتر جام‌جهانی شوند. عملکرد این تیم در جام‌جهانی بسیار خوب بود و بازیکنان ایران مقابل تیم‌های مطرح اروپایی و آمریکای‌جنوبی نتایج خوبی گرفتند. نکته مهم اینجاست که آنها در ۳ بازی گذشته شکست نخوردند. آرزو می‌کنم این تیم در بازی با نیجریه هم موفق شود.