دایی: درباره حل مشکلات مالی علم غیب ندارم/ منتظر بازیکنی نمی‌مانیم خرداد۲۵

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: درباره حل مشکلات مالی علم غیب ندارم/ منتظر بازیکنی نمی‌مانیم

به گزارش خبرگزاری فارس علی دایی پس از حضور در اردبیل در گفت‌وگویی اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به شرایط آب و هوایی بسیار خوب و امکاناتی که برای ورزش در اردبیل وجود دارد ما تمرینات‌مان را در اینجا برگزار کردیم.

وی افزود: در چند مدت گذشته به هر شکلی با همکاری‌های خوبی در اردبیل مواجه بوده‌ایم و ما هم به این اردو که جزئی از برنامه‌های‌مان بود، احتیاج داشتیم.

وی درباره جذب بازیکنان جدید نیز گفت: ما بازیکنان خوبی جذب کردیم و چند نفر دیگر را به زودی جذب خواهیم کرد، هنوز لیست ما تکمیل نشده اما به زودی این اتفاق می‌افتد. البته برخی بازیکنانی که با آنها قرارداد داریم به زودی به ما اضافه می‌شوند.

دایی در پاسخ سؤالی که در چه پست‌هایی قرار است باز هم بازیکن جذب کنید، گفت: امسال قانون جذب بازیکنان نسبت به سال قبل فرق کرده است، چند بازیکن ۲۳ سال ما بزرگ‌تر شده‌اند، ما دو یا سه جای خالی داریم که سعی می‌کنیم بهترین‌ها را جذب کنیم.

سرمربی سرخپوشان در پاسخ به سؤال دیگری که آیا امسال هم احتمال این وجود دارد که مشکلات مالی داشته باشید یا خیر، گفت: من علم غیب ندارم که جواب سؤال شما را بدهم اما از زمانی که مدیریت جدید آمده، تلاش کرده تا مشکلات کمتر و بدهی‌های سال قبل پرداخت شود و امسال هم مشکلی نداشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس درباره جذب کریم انصاری‌فرد و سؤالی که آیا با توجه به ابراز تمایل این بازیکن قصد جذب انصاری‌فرد را دارید یا خیر، گفت: ما منتظر بازیکنی نیستیم، امیدوارم انصاری‌فرد بتواند در جام جهانی خوب باشد و برای تیم ملی موفق به گلزنی شود اما ما ریسک نمی‌کنیم، با تمام بازیکنانی که باید حرف می‌زدیم، صحبت کرده‌ایم.

وی افزود: با کسانی که دوست دارند در کنار ما باشند در یک ماه گذشته حرف زدیم و خدا را شکر تا اندازه‌ای به اهداف‌مان رسیده‌ایم، امیدوارم که همه با هم کمک کنیم که امسال در سه جام به هدف‌مان برسیم.

علی دایی همچنین زمان ۳ بازی تدارکاتی این تیم را مشخص کرد. بدین ترتیب پرسپولیسی‌ها روز چهارشنبه هفته جاری و روزهای شنبه و سه‌شنبه هفته آینده با ۳ حریف اردبیلی خود دیدار تدارکاتی انجام می‌دهد.

گفتنی است در این بازی‌ها دایی از چند بازیکن لیگ یکی و امید نیز تست خواهد گرفت.

دایی در پایان درباره بازی تیم ملی ایران مقابل نیجریه گفت: برای تیم ملی ایران آرزوی موفقیت می‌کنم، سربلندی تیم ملی سربلندی من است، علی‌رغم اینکه کار سخت است اما امیدوارم که تیم ملی ما موفق باشد و به خواسته خود برسد.