دایی در انتظار اعلام رای پرونده معافیت سربازی بازیکنان فولاد خرداد۲۵

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی در انتظار اعلام رای پرونده معافیت سربازی بازیکنان فولاد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که “هر فوتبالیستی با تقلب، اسباب معافیت خود را فراهم کرده باید به شدیدترین نحو تنبیه شود.”

 به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی دایی درباره اظهارات علی حمودی مبنی بر شکایت از وی گفت: اینکه من در مجلس شورای اسلامی چه گفته‌ام باید مستند ثابت شود و اصلا ثابت کنند که درباره کارت های پایان خدمت حرفی مطرح شده است. کسی که حمودی را راهنمایی کرده معلم خوبی نبوده و به آقای حمودی توصیه می‌کنم در مورد موضوعی که از آن هیچ اطلاعی ندارد بر اساس شنیده‌ها اظهار نظر نکند.

وی در ادامه گفت: آیا حمودی برای آزمایش به تهران آمده؟ مگر او هم معافیت پزشکی دارد؟ من خبر نداشتم که حمودی هم معافیت پزشکی دارد.اسم افراد دیگری را شنیده بودم ولی حمودی را نه.

وی افزود: من معتقدم هر فوتبالیستی با تقلب اسباب معافیت خود را فراهم کرده باید به شدیدترین نحو تنبیه شود چون فوتبالیستی که خدمتش در تیم‌های نظامی است مشکلی برای خدمت ندارد و قرار نیست نگهبانی بدهد که به دنبال معافیت مورددار رفته‌اند.

دایی همچنین گفت: به نظرم پول‌هایی که در این دوران گرفته‌اند هم ایراد قانونی دارد. منتظر اعلام رای پرونده کارت پایان خدمت‌ها هستم و امیدوارم همه این اخبار کذب باشد چون برای فوتبال ما موضوع خوشایندی نیست.