دایی: در بازی ستارگان ایران و لالیگا نیستم شهریور۰۲

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: در بازی ستارگان ایران و لالیگا نیستم

سرمربی نفت تهران اعلام کرد به دلیل برپایی اردوی تیمش در سرعین و برخی مسائل دیگر در بازی ستارگان ایران و لالیگا شرکت نخواهد کرد.

علی دایی در این باره گفت: تیم ما در سرعین اردو خوبی برپا کرده و بیشتر تمرینات ما هوازی و بدنسازی است و همه چیز خوب پیش می‌رود؛ ما در این اردو دو بازی تدارکاتی برگزار کردیم و اردوی ما در سرعین عصر جمعه در به پایان می‌رسد.
علی دایی افزود:  جا دارد از مردم سرعین  و اردبیل، مسؤولان باشگاه و  هتل محل اقامت که همکاری‌های زیادی در برپایی اردو انجام دادند تشکر ویژه‌ای داشته باشم.
او با بیان اینکه بازیکنان نفت انگیزه بسیار زیادی در تمرینات دارند، ابراز کرد: تیم تا عصر جمعه در سرعین اردو دارد و من ترجیح می‌دهم در کنار بچه‌های تیم باشم و همچنین به دلیل برخی حرف و حدیث‌هایی که درباره این قبیل بازی‌ها طی هفته اخیر وجود داشته ترجیح می‌دهم در دیدار روز جمعه ستارگان ایران و منتخب لالیگا شرکت نکنم.
دایی در ادامه تصریح کرد: از آقای پروین که بزرگتر و مربی بنده بوده است تشکر می‌کنم اما در وهله اول بخاطر اردو و در وهله دوم بخاطر شفاف نبودن برخی مسایل و ابهامات که به وجود آمده ترجیح می‌دهم در بازی روز جمعه نباشم.
سرمربی سابق تیم ملی در پایان با اشاره به رقابت‌های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی گفت: تیم ملی با چشم به هم‌زدنی باید در مسابقات شرکت کند و حریفان سختی دارد؛ امیدوارم با همدلی شاهد اتفاقات خوب باشیم؛ تیم ملی ایران یکی از قدرت‌های برتر و همیشه مدعی صعود بوده و حالا با کادر خوب و بازیکنان با انگیزه می‌تواند نتایج خوبی کسب کرده و برای دو دوره متوالی  راهی جام جهانی شود.
دایی خاطرنشان کرد: صعود تیم ملی به جام جهانی اتفاق مهمی است و باعث شادی مردم می‌شود و  از صعود آن کل جامعه و ورزش و فوتبال منتفع می‌شوند؛ به همین دلیل امیدوارم شاهد حمایت همه جانبه از تیم ملی کشورمان باشیم.