برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: در نیمه اول باید کار را تمام می کردیم

علی دایی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش در خانه استقلال خوزستان گفت:

باید بازی را در نیمه اول تمام می کردیم

باید در نیمه نخست بازی را تمام می‌کردیم. یک‌سری مشکلات داریم که باید در طول تمرینات آن را برطرف کنیم. مطمئن باشید خیلی بهتر از این می‌شویم. این کمترین حق ما بود که با کمترین اختلاف گل به برتری برسیم.

خیلی خوب جنگیدیم

موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم اما فقط توانستیم دو گل بزنیم. تیم استقلال خوزستان بیشتر زیر توپ می‌زد و ما هم به خوبی این روش را کنترل کردیم. به بچه‌های تیمم خسته نباشید می‌گویم. آنها در این هوای گرم خیلی خوب جنگیدند. به بازیکنان جوانم میدان دادم و اعتماد کردم و خدا را شکر جواب این اعتماد را هم گرفتم. تا به اینجای کار ۴۰ تا ۵۰ درصد کار تیمی‌مان را انجام داده‌ایم و با توجه به تغییراتی که داشته‌ایم نیاز به زمان داریم تا هماهنگ‌تر شویم.


تیم حریف را آنالیز کرده بودیم

تیم استقلال خوزستان را به خوبی آنالیز کرده و روی نقاط قوت و ضعف این تیم کار کرده بودیم. از بازیکنانم خواسته بودم در طول ۹۰ دقیقه به هیچ عنوان عقب نکشند و راه‌های نفوذ حریف را هم کاملاً بسته بودیم.


یک پنالتی برای ما گرفته نشد

داور یک پنالتی را برای ما نگرفت. کادر فنی استقلال از لحاظ روحی و روانی روی داور مسابقه کار می‌کرد. ما به اندازه ۲۰ درصد اعتراضات کادر فنی استقلال خوزستان به داور اعتراض نکردیم. بیشتر اعتراضات من هم به علت اعتراضات نیمکت استقلال بود.


از وزیر بپرسید

دایی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر محرومیت احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی از همراهی تیم ملی به دلیل بازی مقابل نماینده رژیم صهیونیستی گفت: شما این سوال را نباید از من بپرسید جواب دادن من دردی را دوا نمی‌کند. باید این پرسش را از وزیر بپرسید.