دایی: راه‌آهن تیم خودم است!/ باید ببینیم کمیته انضباطی با استقلالی‌ها چه برخوردی می‌کند آبان۰۴

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: راه‌آهن تیم خودم است!/ باید ببینیم کمیته انضباطی با استقلالی‌ها چه برخوردی می‌کند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دایی در کنفرانس خبری پیش از دیدار با راه‌آهن گفت: مطمئنا این بازی حساسیت خاصی برای ما و راه‌آهن دارد اما ما می‌خواهیم در این بازی برنده باشیم تا به صدر جدول برویم. با توجه به شرایط موجود می‌خو اهیم وضعیت‌مان را در جدول بهبود ببخشیم.

وی افزود: درباره بازی فردا ابتدا باید بگویم که بازی در تختی به دلیل زمینی که دارد بسیار سخت است و متاسفانه نمی‌توانیم بازی خودمان را انجام دهیم. اما سعی خواهیم کرد تا اولین برد خارج از خانه را به دست بیاوریم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه بازی با راه‌آهن سخت است، گفت: راه‌آهن را تیم خودم می‌دانم و با همه آنها دوست هستم. بازیکنان این تیم دوستان من هستند و همکاری خوبی با آنها داشتم. دو سال در این تیم کار کردم و بهترین نتایج تاریخ لیگ راه آهن را گرفتم. آرزو می‌کنم بازی خوبی با این تیم داشته باشم. هر تیمی که بهتر بازی کند برنده خواهد شد.

دایی درباره اختلافات اخیر با مسئولان راه‌آهن و رئیسی‌کیا خاطرنشان کرد: این مسائل به هیچ عنوان نمی‌تواند در بازی فردا تاثیرگذار باشد. دو سال در راه‌آهن بودم و دوستان خوبی در آنجا دارم. مدیران و مالک باشگاه راه‌آهن دوستان من هستند و همکاری‌های ما ادامه دارد. مشکلاتی هم که به وجود آمد به دلیل عدم آگاهی آقای رئیسی‌کیا بود و هیچ مشکلی بین ما وجود ندارد.

وی تصریح کرد: کاری به مسائل  حاشیه‌ای نداریم و می‌خواهیم بهترین نتایج را در لیگ بگیریم. همیشه سعی کردم حقایق را بگویم و به جز آن چیزی نمی‌گویم. در بازی فردا هم فقط به دنبال فوتبال بازی کردن و گرفتن ۳ امتیاز هستم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا به تیم برنده در بازی جام حذفی دست خواهد زد، گفت: براساس بازی‌ها ترکیب را ارنج می‌کنیم و در هر بازی بازیکنی که آماده‌تر باشد در میدان حاضر خواهد شد. در بازی قبل این فرصت را به کسانی که کمتر بازی کرده بودند دادیم تا در جام حذفی به میدان بروند. به تمام نیروهایمان احتیاج داریم و در بازی‌ها به بهترین نحو از آنان استفاده خواهیم کرد.

دایی درباره شعار هواداران استقلال مبنی بر اینکه او رئیس مافیاست اظهار داشت: با این موارد هیچ مشکلی ندارم. از آقای قلعه‌نویی تشکر می‌کنم و ایشان به من لطف دارند اما به نظرم باید ببینیم کمیته انضباطی که ما را قلع و قمع کرد اکنون چه تصمیمی می‌گیرد. مطمئنا تصمیمی که کمیته انضباطی بگیرد بیانگر این موضوع است که آقایان دارند چه کاری می‌کنند.