دایی: راه قهرمانی استقلال را ناهموار می‌کنم اردیبهشت۰۶

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: راه قهرمانی استقلال را ناهموار می‌کنم

علی دایی در خصوص دیدار با ذوب آهن اظهار داشت:ما خوب کارکردیم و می توانستیم با سه امتیاز از زمین خارج شویم.فراموش نکنیم تیم یحیی شرایط خوبی دارد و در آسیا هم نتایج خوبی گرفته است.
او در مورد جلسه وکلایش با مدیران باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:جلسه با مدیرعامل نبوده و یکسری مدارک و اسناد را تحویل واحد حقوقی باشگاه داده اند.

سرمربی سابق پرسپولیس در مورد اینکه علیرضا منصوریان اعلام کرده با ناهموار کردن راه قهرمانی پرسپولیس، باعث قهرمانی استقلال می شویم با خنده گفت:علیرضا از دوستان و همبازیان خیلی خوب من است که علاقه زیادی به او دارم ولی او انگار برنامه بازیها را نگاه نکرده و نمی داند استقلال روز آخر در قم بازی دارد و اگر بنا به ایجاد ناهموار کردن راه قهرمانی باشد این  ما هستیم که می توانیم این کار را انجام دهیم.

خارج از شوخی ما که برای آبروی خودمان به میدان می رویم و هر سه بازی باقیمانده که در پایین و صدر جدول تاثیر گذار است را با تمام قدرت انجام خواهیم داد.روز آخر مقابل استقلال هم فقط برای برد به میدان می رویم. البته معتقدم پرسپولیس توانایی قهرمان شدن را دارد و می تواند قبل از هفته پایانی همه چیز را به نفع خود تمام کند.امیدوارم این مهم رخ دهد و هواداران خوشحال شوند. پرسپولیس در تمام هفته های اخیر شرایط خوبی داشته و انشاالله این روند هم ادامه خواهد یافت.