برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: سوءتفاهم‌ها در جلسه با کمیته استیناف برطرف شد/ کاش از اول حرف‌های ما را گوش می‌دادند

علی دایی نشست امروز خود با مسئولان کمیته استیناف را مثبت توصیف کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره نشست امروز خود در کمیته استیناف و مباحثی که در چند هفته گذشته پیرامون رای او به وجود آمد، صحبت کرد.

 

* نشستی با مسئولان کمیته استیناف داشتید. مثل اینکه خروجی این نشست مثبت بوده است.

 

جلسه‌ی خیلی خوبی بود. ای کاش این جلسات را قبل از اینکه رای صادر شود، با یکدیگر برگزار می‌کردیم و خیلی از مسائل به صورت شفاف حل می‌شد. ما امروز تمام مسئله را به طور واضح با دوستان در میان گذاشتیم و خیلی از ابهامات و شبهه‌هایی که به وجود آمده بود حل شد. هم من صحبت‌های آن‌ها را شنیدم و هم آن‌ها به حرف‌های من گوش دادند. باز هم می‌گویم ای کاش می‌شد قبلا در این رابطه صحبت می‌کردیم. خیلی از برداشت‌ها درست نبود و با توضیحاتی که داده شد، به نتایج خوبی رسیدیم.

 

* پس از اینکه شما مباحثی را در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان مطرح کردید،‌جریان‌هایی به وجود آمد اما مثل اینکه کم کم همه چیز مسیر خود را پیدا کرده است آیا امکان دارد باز هم شاهد اختلاف شما و فدراسیون باشیم؟

 

من یک پیشنهاد دادم و آن هم این بود که کمیته انضباطی و کمیته استیناف از این پس پیش از صدور رای طرفین پرونده را دعوت کنند و حرف‌های آن‌ها را بشنوند. خوشبختانه امروز جلسه‌ی مثبتی داشتیم و همان طور که گفتم خیلی از سوء تفاهم‌ها برطرف شد. ما همیشه دنبال حق بوده‌ایم و شاید در این میان نحوه عنوان کردن مسائل باعث شد چنین اتفاقاتی پیش بیاید اما صحبت‌های خوبی با آقای صالحی و موسوی داشتیم و فکر کنم خدا را شکر این مسئله حل شده باشد. خدای ناکرده نه من قصد بی احترامی به آنها و نه آنها قصد توهین به من را داشتند.

 

* یعنی می‌توانیم فردا شما را روی نیمکت پرسپولیس در بازی مقابل سایپا ببینیم؟

 

این مسئله بستگی به تصمیم کمیته استیناف دارد. ای کاش اعضای کمیته انضباطی اول ما را می‌خواستند و اگر آن زمان با هم صحبت کرده بودیم، همه چیز حل می‌شد و دیگر کار به اینجا نمی‌رسید. از کمیته استیناف هم تشکر می‌کنم که وقت گذاشتند و به واخواهی ما رسیدگی کردند.

 

* پس از محرومیت مجدد شما این سوال در اذهان شکل گرفت که برخی افراد دیگر هم جملاتی مشابه شما در انتقاد از داوران گفته بودند اما محرومیتی برای آن‌ها در نظر گرفته نشده بود.

 

به نظر من کمیته انضباطی باید تمهیداتی بیندیشد و به این مسائل به خوبی رسیدگی کند. همیشه گفته‌ام که قانون باید برای همه اجرا شود و اگر برای شخص علی دایی هم باشد، من تبعیت می‌کنم و به هیچ عنوان ناراحت نمی‌شوم.

 

* به نظر می‌رسد به دلیل پرونده‌ای که امسال در رابطه با اعتراض پرسپولیس به داوری‌ها به وجود آمده، بعضی مربیان از جمله فیرات در نشست خبری امروز در صحبت‌های خود به این موضوع واکنش نشان می‌دهند و معتقدند به خاطر شرایط به وجود آمده سوت‌های داوران به سود پرسپولیس شده است.

 

آقای فیرات نظر خودش را گفته است. ما فردا در زمین بازی تلاش می‌کنیم سایپا را شکست دهیم. این مسائل نباید روی فکر و ذهن بازیکنان ما اثر بگذارد. امیدوارم با تلاش و همت بازیکنان و همچنین با حمایت هواداران بتوانیم فردا مقابل سایپا پیروز شویم.