برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: شاهرگم هم برود، جلوی گردن کلفتی مدیران پرسپولیس می‌ایستم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: بازی مهم و حیاتی با سپاهان داریم که تلاش می‌کنیم موفق شویم.

به گزارش وبسایت نود ، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهار داشت: با یک وقفه کوچک کارمان را شروع می‌کنیم. بازی مهم و حیاتی با سپاهان داریم که تلاش می‌کنیم موفق شویم. چند بازیکن مصدوم داریم اما با همین نفرات هم تلاش می‌کنیم برنده شویم.

وی در مورد بحث جدال لفظی با طاهری مدیرعامل سابق پرسپولیس در برنامه نود گفت: من یک قراراد سومی داشتم که نامه دادم و گفتم پول‌هایی که خرج کردم و از جیبم برای مالیات و کمیته انضباطی دادم را بدهیم ادعایی در مورد آن قرارداد ندارم. نامه‌ای هم به کمیته انضباطی دادم متاسفانه آقایان عین خیاشان نبود. دروغگوتر از این آقایان ندیدم. من فردای برنامه نود عکس معاونانش را هم منتشر کردم تا مردم ببینند. چطور معاونان این آقا با من جلسه داشتند و او خبر نداشته؟ در مورد من هزار شاهد می‌آید و حرف می‌زند اما ببینید با بچه‌های دیگر چه کرده‌اند. من سر جای خودم ببینید آنها در باشگاه پرسپولیس چه بلایی سر بقیه آوردند. بحث ۱۱۰ میلیون و ۳ میلیارد نیست. از ابتدا هم موضوع قرارداد سال سوم من بوده. با احترام به هواداران پرسپولیس از آن گذشتم و گفتم فقط پول خودم را بدهید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: آنها مقابل من گردن کلفتی کردند و عکس‌العملی هم نشان ندادند. همه من را می‌شناسند. وقتی کسی گردن کلفتی کند شاهرگم هم برود جلویش می‌ایستم. چه برسد به این آدم‌ها که تازه به ورزش آمده‌اند. سوابق مدیریتی‌شان هم مشخص است که در کجا مدیریت کرده‌اند و کجاها ورشکسته شده است که آقایان سر کار بودند و چه ضرر و زیانی به مردم رسیده است.

دایی همچنین عنوان داشت: اگر سوابق مدیریتی آقایان را نگاه کنید همه اینها را کنار هم بگذارید بررسی کنید می‌بینید که به چه چیزی می‌رسید. هر قدر بخواهیم خودمان را سالم جلوه دهیم یک روز پرده و نقاب کنار می‌رود. با حمله کردن به جایی نمی‌رسید. نباید به دروغ مسائلی را مطرح کنید. من نمی‌توانم این دروغ‌ها را بشنوم و ساکت بنشینم. به هیچ عنوان بحث اینها درست گزارش داده نشده است. متاسفانه این مسائل وجود دارد. ما برای سهل‌انگاری خودمان و اطلاعات غلطی که می‌دهیم فکر می‌کنیم چند باشگاه را نجات داده‌ایم. ولی فکر آینده را نمی‌کنیم.مثل مدیران باشگاه‌ها که می‌گویند الان ما هستیم و فکر الان را می‌کنیم و کاری به آینده واینکه چه اتفاقی در آینده می‌افتد ندارد. من کاری به این مسائل ندارم.

وی افزود: من کاری به این مسائل ندارم به دنبال حق خودم هستم. زمانی که این آدم‌ها شاید برای دیگران گردن کلفت باشند ولی برای من هیچ چیز نیستند. من کار خودم را انجام می‌دهم و به دنبال حق و حقوقم هستم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در خصوص جلسه‌ای که با گرشاسبی داشته گفت: ما با آقای گرشاسبی دو جلسه داشتیم و قرار شد دوشنبه نظر هیأت مدیره را بدهم. و اگر چیزی خلاف صحبت‌های ما با هم باشد، قبول نمی‌کنم و ضربه آن را با کمال تاسف باشگاه پرسپولیس می‌خورد. ما متاسفانه بعضی‌ها راه درستی را پیش نمی‌گیرند و به این مسائل ختم می‌شود.

دایی در خصوص وضعیت باشگاه سایپا افزود:‌ ما تمام سعی‌مان را کردیم که بتوانیم بازیکنان خوب را بگیریم اما متاسفانه بازیکنانی که آوردیم چیز خاصی بالاتر از بازیکنان خودمان پیدا نکردیم اما با یکی دو نفر صحبت کرده‌ایم و در هفته آینده شاید دو سه بازیکن را بگیریم. به دنبال یکی دو بازیکن ملی از کشورهای دیگر بودیم. به امید خدا انشاالله بتوانیم یکی دو بازیکن باکلاس به جمع‌مان اضافه کنیم.

وی در خصوص تمرین علیرضا حقیقی با تیم سایپا گفت: حقیقی برای اینکه بدنش را آماده نگه دارد باما تمرین کرد و ما با توجه به دروازه‌بانانی که داریم احتیاجی نداریم دروازه‌بان دیگری را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه محمدرضا اخباری از تیم سایپا در نیم‌فصل جدا خواهد شد یا نه، گفت: نه او جدا نمی‌شود و این مسئله کنسل شده است. امیدوارم اخباری به روزهای اوجش برگردد و ما به همه بازیکنان‌مان نیاز داریم.