دایی: فدراسیون باید مثل یک وزارتخانه باشد مرداد۱۰

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: فدراسیون باید مثل یک وزارتخانه باشد

علی دایی سرمربی تیم نفت تهران بعد از تساوی ارزشمند مقابل استقلال باید در ورزشگاه تختی از تیم ویسی میزبانی کند. مربی تیم نفت تهران در کنفرانس خبری پیش از این بازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.
الان زمان این نیست که بگویم دیر شروع کردیم
بازی مهم و حساسی داریم و پس از دیدار مقابل استقلال که نتیجه آن مساوی شد نتیجه را فراموش کردیم و به بازی بعدی‌مان فکر می‌کنیم. ما تمرینات خوبی را دنبال کردیم و باید بگویم دیگر وقت گفتن این نیست که بخواهیم بگوییم تمرینات پیش از فصل را دیرتر آغاز کردیم، اما این مسئله روی تیم ما تأثیر گذاشت چون بازی سنگینی را هم در هفته اول مقابل استقلال داشتیم. با این شرایط در این هفته سعی کردیم کمی آمادگی جسمانی بازیکنان‌مان را بالا ببریم، چون می‌دانیم که بازی سخت و حساسی مقابل سپاهان داریم.
سه امتیاز بازی را می خواهیم
سپاهان همیشه تیم بزرگی بوده و ما کاری به این مسئله نداریم که آنها در بازی هفته اول مقابل پدیده در زمین خودشان شکست خوردند، چون آنها با انگیزه دوچندان به مصاف ما خواهند آمد و ما هم فقط سه امتیاز این بازی را می‌خواهیم تا به بالای جدول بچسبیم و پایین هم نیاییم. به‌نظرم اگر بتوانیم بازی نیمه دوم‌مان مقابل استقلال را برابر سپاهان هم انجام دهیم می‌توانیم برنده بازی باشیم و امروز هم تمرین آخر را برای کسب سه امتیاز انجام خواهیم داد.
فقط دو هفته تمرین کردیم
ما فقط دو هفته تمرین کردیم و با وجود دو هفته تمرین بازیکنانم در زمین بازی معجزه کردند. الان هم وقت آن نیست که بگویم چرا در آن دیدار توپ‌های‌مان به گل بدل نشد. ما گل می‌زنیم، گل‌های زیادی هم می‌زنیم. مطمئن باشید توپ‌هایمان وارد دروازه می‌شود.

 

دانشگر امسال می‌تواند برای تیم ملی بازی کند
یک روز بعد از بازی با استقلال به تمرینات آمد. او از نظر فنی مورد تأیید من است، رفیق من هم هست و دوستش دارم و مطمئنم این بازیکن جوان برای آخرین بار بود که چنین اشتباهی کرد. او تصمیم درستی گرفت و برگشت و جزو مهره‌های مؤثر ما به شمار می‌رود.  دانشگر امسال می‌تواند حتی در تیم ملی حاضر باشد.

 
در دیدار برابر نفت از داوری ضربه خوردیم
با اینکه اشتباهات داوری به ضرر تیم ما بود، اما اعتراض خاصی نداشتیم، چون برای همه داوران احترام قائلم. مطمئناً همه اشتباه می‌کنند، اما اشتباهات ما فقط به تیم خودمان ضرر وارد می‌کند در حالی که اشتباهات یک داور به فوتبال آسیب می‌رساند. من فقط از داوران می‌خواهم اسیر جو ورزشگاه نباشند و سوت‌شان را بزنند. در بازی با استقلال داوری علیه ما بود، ولی دیدید که عکس‌العملی نشان ندادیم. ما زحمت می‌کشیم و می‌خواهیم درصد اشتباهات داوری پایین‌تر بیاید. متأسفانه در آن دیدار از داوری ضربه خوردیم.