دایی: می‌‌توانستیم بیشتر به تراکتورسازی گل بزنیم/ برای بازگشت انصاری‌فرد از رویانیان سوال کنید

علی دایی پس از پیروزی یک بر صفر برابر تراکتورسازی در نشست خبری اظهار داشت: ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی باید بگویم تیم ما در اولین بازی بد بازی نکرد ولی نواقص زیاد داشتیم. از بازیکنانم ممنون هستم چون هرچه در توان داشتند در زمین گذاشتند و در هر دو نیمه برتری داشتیم و می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم. خوشحالم که سه امتیاز را گرفتیم اما هنوز تیمی نشده‌ایم که خودم می‌خواهم. از مردم انتظار حمایت دارم و در حال حاضر اول راه هستیم و باید بیشتر زحمت بکشیم و باید حق هواداران پرسپولیس را به آنها بدهیم.

وی در مورد اینکه چرا آمار سانتر پرسپولیس در این بازی زیاد نبود، گفت: تقریبا دو ماه است که روی این تیم کار می‌کنیم و اگر ببینید چند بازیکن سرزن به تیم آورده‌ام و دیدید که در نیمه اول سانتر داشتیم و ضربه سر محمد نوری به تیر دروازه خورد. یکی از راه‌های رسیدن به گل‌مان سانتر است و مدافعان ما به هیچ عنوان اجازه زیر توپ زدن ندارند. البته با اخراج مدافع تراکتورسازی بیشتر در نیمه زمین حریف بازی می‌کردیم که آنها به ما فضا نمی‌دادند و از همه زمین برای حمله استفاده کردیم.

 

علی دایی در پایان نشست خبری در جمع دوربین‌های تلویزیونی دوباره صحبت کرد، او در مورد عدم حضورش در دیدار نمادین تیم‌های ملی ۹۸ و ۲۰۱۴، گفت: به نظر من کسانی که برای این کشور زحمت کشیدند و وقتی گفتند ما حماسه خلق کردیم این مسابقه هیچ بود. دوست دارم در بازی‌هایی حضور داشته باشد که ورزشی باشد نه اینکه به سمت و سوی دیگر کشیده شود. می‌دانستم این بازی در شان بازیکنان تاریخ‌ساز ما نبود.

 

دایی در مورد اظهارات خداداد عزیزی در مورد بازی که گفته بود این مسابقه مثل آن است که عبدالله موحود را در کنار لیونل مسی‌ قرار بدهیم، که دایی در تایید صحبت‌های عزیزی گفت: دقیقا همین‌طور است. شاید نفس کار خیلی خوب باشد ولی اجرای آن هم مهم است و بازیکنان قدیمی ۳۰ دقیقه بازی کردند و بازیکنان جدید انگار در جام جهانی بازی می‌کردند و خیلی جدی گرفته بودند. در هیچ جای دنیا چنین بازی‌ انجام نمی‌شود.

 

سرمربی پرسپولیس در مورداظهارات رویانیان که گفته بود اگر دایی بخواهد کریم انصاری‌فرد را برمی‌گردانم، گفت: این سوال را از رویانیان بپرسید و من فقط در مورد مسایل فنی بازیکنان تصمیم می‌گیرم.