دایی: نمی‌توانم بازیکنان را تهدید کنم/ اطلاعی از وضعیت شهباززاده ندارم اسفند۰۸

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: نمی‌توانم بازیکنان را تهدید کنم/ اطلاعی از وضعیت شهباززاده ندارم

سرمربی نفت تهران می‌گوید تا امروز بازیکنان با خواهش و تمنای او در تمرینات حاضر شدند اما این بار تصمیم به اعتصاب و شرکت نکردن در تمرینات گرفتند.

به گزارش ایسنا، علی دایی که امروز به همراه شاگردانش در فدراسیون فوتبال حاضر شده بود و جلسه‌ای را با مهدی تاج برگزار کرد، گفت: پس از قول و قرارهایی که مسئولان باشگاه برای پرداخت مطالبات بازیکنان داده بودند وعده آنها عملی نشد و برخلاف میل باطنی من، بازیکنان در تمرینات شرکت نکردند. پیش از این بازیکنان با خواهش و تمنا به تمرینات می آمدند اما این بار تصمیم به اعتصاب گرفتند.

سرمربی نفت تهران با بیان اینکه پس از شش روز اعتصاب، از حضور در تمرینات هیچ نتیجه‌ای نگرفتند، افزود: امروز تصمیم گرفتیم در فدراسیون فوتبال حاضر شویم و با تاج درد و دل کنیم. تیم نفت وضعیت خوبی در جدول دارد و شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را داریم. تاکنون هیچ جواب قانع‌کننده‌ای از مدیر یا مالک نفت دریافت نکردیم.

او با اشاره به وضعیت تیمش، گفت: نفت تنها تیمی است که امسال توانسته آبرومند باشد. بازیکنان با مشکلات ساختند و کار را پیش بردند اما صبر آنها به سر آمده است. ما جزو دو تیمی هستیم که کمترین هزینه را تاکنون داشته‌ایم اما نتایج‌مان بهتر از تیم‌های دیگر است. حق‌مان است در کنار خدماتی که ارائه می‌دهیم حق و حقوق‌مان را بگیریم. من قادر به تهدید بازیکنان نیستم اما از امروز تمرینات‌مان را شروع می‌کنیم.‌ ان‌شاءالله فدراسیون و سازمان لیگ مشکلات ما را حل کند.

دایی در پایان درباره حضور سجاد شهباززاده در دیدار با پرسپولیس، گفت: او بازیکن بزرگی است و می‌تواند به نفت کمک کند اما باید مشکلاتش حل شود تا بتواند برای ما بازی کند. اطلاع دقیقی از وضعیت او ندارم و باشگاه باید پیگیر این مشکل شود.