دایی: پس از گل دوم شکست را پذیرفتیم/ با صادقیان برخورد می‌کنیم مرداد۱۸

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: پس از گل دوم شکست را پذیرفتیم/ با صادقیان برخورد می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پس از دریافت گل دوم پی بردم که باید شکست را پذیرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان که با شکست دو بر صفر سرخپوشان تهرانی همراه شد، اظهار کرد: ‌امروز یکی از بدترین روزهای پرسپولیس را دیدم. ما فقط ۱۵ الی ۲۰ دقیقه پایاپای تیم فولاد بودیم.

وی ادامه داد: ‌در دقایق پایانی نیمه اول فولاد بهتر از ما ظاهر شد و به گل هم رسید. با شروع نیمه دوم با هدف جبران گل خورده، بازی را آغاز کردیم اما زمانی که فولادی ها به گل دوم رسیدند، تمرکز تیم ما بهم خورد و همان لحظه پی بردم که شکست را باید پذیرفت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیام صادقیان گفت: حرکت پیام صادقیان را چه قبل از اخراج و چه بعد از اخراج تایید نمی کنم و می توانم بگویم اثر منفی روی تیم گذاشت و مطمئنا با او برخورد خواهیم کردم.

وی خاطرنشان کرد: ‌متاسفانه در این دو دیداری که تاکنون انجام داده ایم بازیکنان ما به جای نتیجه گرفتن تیمی، بیشتر مشغول اخطار گرفتن و اخراج شدن هستند و مطمئنا این روند اثر نامطلوبی در نتایج تیمی خواهد گذاشت و مشکل آفرین می شود. ما نباید بیشتر وقت خودمان را به اعتراض کردن و کارت گرفتن تلف کنیم.

دایی در ادامه بیان کرد: به هر حال فولاد در این بازی بهتر از ما بود و بهتر هم عمل کرد و به سه امتیاز بازی نیز دست پیداکرد. بهانه ای ندارم، تلاش خواهم کرد تیم را به روزهای خوب خود برسانم.