برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: پیشنهادی از تیم ملی امید به دستم نرسیده/ هرگز پرسپولیس را نفرین نمی‌کنم

سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید پیشنهادی برای هدایت تیم امید به او نشده است و در عین حال تاکید می‌کند که با این فدراسیون حاضر به همکاری نیست.

به گزارش ایسنا، علی دایی درباره وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: همیشه برای تیم پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این تیم بتواند در آینده به جایگاهی که حقش است، برسد.

دایی در این لحظه در پاسخ به این سوال که چرا در ابتدای صحبت‌هایش درباره شرایط پرسپولیس آه کشید، گفت: من هیچ وقت برای دشمنم هم آه نمی‌کشم و کسی را نفرین نمی‌کنم چه رسد به پرسپولیس که هرگز در قبالش این کار را نمی‌کنم همیشه این تیم را دوست داشته‌ام.

او درباره این که یکی از گزینه‌های هدایت تیم امید است، گفت: این موضوع را از زبان شما می‌شنوم و تاکنون پیشنهادی برای این تیم به من نشده است اما در صورتی هم که چنین پیشنهادی به من داده شود با تمام احترامی که برای آقای کاشانی قائلم، نمی‌توانم این مسئولیت را قبول کنم. بارها گفته‌ام که با این فدراسیون همکاری نمی‌کنم.

وی همچنین به تعدادی از هواداران پرسپولیس که در این مدت حامی او بوده‌اند، اشاره کرد و گفت: برای پرسپولیس و همه هواداران این تیم آرزوی سربلندی دارم. افتخارم این است که خود را یک پرسپولیسی می‌دانم و تا ابد نیز پرسپولیسی می‌مانم.

سرمربی سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که کریمی هم به این مراسم دعوت بوده یا خیر گفت: ما با هم صحبتی نکرده‌ایم اما مشکلی نیز با یکدیگر نداریم. من در این فوتبال با هیچکس مشکلی نداشته‌ام. زندگی کوچک‌تر از آن است که بخواهم با کسی مشکل داشته باشم.

او درباره این که آیا بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کند یا نه، گفت: مگر می‌شود بازی‌های پرسپولیس را دنبال نکنم؟ برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم اما هیچ صحبت کارشناسی در مورد پرسپولیس نخواهم داشت. صحبت کارشناسی را در گذشته افرادی انجام دادند که با صبحت‌های خود تیم پرسپولیس را به حاشیه بردند.

دایی در واکنش به این که گفته می‌شود، افرادی که در پرسپولیس با او ارتباط داشتند، از جمله یک عکاس اخراج شده‌اند، خاطرنشان کرد: این حرف‌ها دیگر چیست که مطرح می‌شود؟ این مسائل شایعاتی است که از سوی برخی افراد مطرح می‌شود. افرادی این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند که قصد دارند ذهن‌ها را به سمت دیگر بکشانند. دست این افراد به زودی رو می‌شود. من در این مدت فقط سرگرم زندگی خودم بوده‌ و کاری به این مسائل نداشته‌ام.

او درباره تسویه حسابش با باشگاه پرسپولیس گفت: بارها در این رابطه موضع خود را اعلام کرده‌ام. همه کارهایم را به بهمن دهقان سپرده‌ام. هر تصمیمی او بگیرد، برای من قابل قبول است. تا به حال هیچ صحبتی با سیاسی نداشته‌ و کارهایم را به نماینده‌ام سپرده‌ام.