دایی: کریمی را دوسـت داشتم و دارم اسفند۰۶

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: کریمی را دوسـت داشتم و دارم

کمتر کسی توقع داشت بعد از انتخاب علی کریمی به عنوان محبوب‌ترین بازیکن پرسپولیس در نظرسنجی برنامه ۹۰، علی دایی انتخاب کریمی را به او تبریک بگوید و آرزو کند جادوگر محبوب‌ترین فوتبالیست دو دهه اخیر شود.

روابط دایی و کریمی این اواخر چندان دوستانه نبوده اما علی دایی بزرگ‌منشانه رفتار کرد و در مصاحبه با خبرگزاری‌ها گفت: «از انتخاب کریمی به عنوان محبوب‌ترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس خوشحالم و امیدوارم او به عنوان محبوب‌ترین بازیکن فوتبال ایران انتخاب شود.» جالب است بدانید دیروز وقتی یکی از دوستان دایی از او پرسید: «علی‌آقا چی شد به نفع علی کریمی حرف زدی؟! شما که با علی مشکل داشتی؟!»

شهریار جواب داد: «علی همبازی و بازیکن من بوده و او را دوست دارم. وقتی سرمربی تیم ملی شدم بازوبند تیم ملی را به علی دادم و همیشه او را دوست داشتم.» البته طی چند هفته اخیر برخی دوستان مشترک دایی و کریمی تلاش کردند روابط شهریار و جادوگر دوستانه شود. انگار آن تلاش‌ها نتیجه داده و دایی قدم بزرگی برای پاک شدن کدورت‌ها برداشته است. پیش از این وقتی علی دایی رضایت داد مایلی‌کهن از زندان آزاد شود، علی کریمی از طریق روزنامه خبرورزشی از علی دایی قدردانی کرده بود.

کریمی برای قدردانی از رأی مردم رفت
کمتر کسی باور می‌کرد علی کریمی پس از مدت‌ها دوری از میادین فوتبال راهی استادیوم آزادی شود ولی این اتفاق افتاد. کریمی که دوشنبه شب گذشته با رأی مردم و بینندگان تلویزیونی برنامه ۹۰ به عنوان محبوب‌ترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس انتخاب شده بود، به گفته نزدیکانش برای قدردانی از هواداران راهی ورزشگاه آزادی شد. کریمی با وجود ترافیک شدید به هر زحمت بود خودش را به آزادی رساند و از نزدیک بازی پرسپولیس و لخویا را به تماشا نشست. دیدن حرص و جوش خوردن‌های جادوگر در حین این مسابقه نیز بسیار در نوع خود جالب بود. نکته جالب‌تر اینکه علی کریمی در جایگاه ویژه در کنار احمدرضا عابدزاده و مهدی مهدوی‌کیا دو رقیب خود در نظرسنجی برنامه ۹۰ نشسته بود و بازی را نگاه می‌کرد.