برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: کمیته انضباطی فقط پول می‌گیرد و یک‌طرفه تصمیم‌گیری می‌کند

سرمربی تیم فوتبال سایپا ابراز امیدواری کرد تیمش نیم‌فصل اول لیگ برتر را با نتیجه‌ای خوب به پایان برساند.

به گزارش وب سایت نود، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: فردا آخرین بازی نیم‌فصل اول ماست و امیدواریم با نتیجه‌ای خوب، نیم‌فصل اول را به پایان برسانیم. متأسفانه بسیاری از بازیکنان ما مصدوم یا محروم هستند و نمی‌توانیم در بازی فردا از آنها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: فردا آخرین بازی نیم‌فصل اول ما است و امیدواریم با نتیجه‌ای خوب، نیم‌فصل اول را به پایان برسانیم. متأسفانه بسیاری از بازیکنان ما مصدوم یا محروم هستند و نمی‌توانیم در بازی فردا از آنها استفاده کنیم. پیکان هم جزو تیم‌های بالای جدولی است و خیلی دوست داریم در این بازی در زمین خودمان و در آخرین بازی نیم‌فصل به پیروزی دست یابیم. با تمام احترامی که برای پیکان قائلم، اما اگر فردا بازیکنان ما در حد و اندازه‌های خود باشند،‌ می‌توانیم حریف را شکست دهیم و با آرامش کامل به استراحت ۱۷،۱۶ روزه لیگ برویم.

سرمربی سایپا درباره محرومیت علی قلی‌زاده و بهزاد غلامپور از این دیدار و جریمه‌ای که کمیته انضباطی برای آنها صادر کرده است، خاطرنشان کرد: متأسفانه کمیته انضباطی ما با تمام احترامی که برای تک تک اعضای این کمیته قائلم، یک طرفه تصمیم‌گیری می‌کند و هیچ اجازه‌ای به ما نمی‌دهد تا از حق خود دفاع کنیم. آنها فقط به گزارش داور اکتفا می‌کنند که متأسفانه حق ما و بازیکنان سایپا ضایع می‌شود. باید راه حلی در نظر گرفته شود تا ما از خودمان دفاع کنیم و سپس تصمیم‌گیری شود.

دایی ادامه داد: خواهش می‌کنم فیلم بازی هفته قبل ما را ببینند. متأسفانه ما روی داوران‌مان نظارت نداریم و آنها هر کاری دوست دارند می‌کنند. در این نیم‌فصل هم دیدید که چه بلایی سر تیم ما آوردند. در تمام دنیا بازیکن و مربی اعتراض می‌کنند، اما تا بی‌احترامی صورت نگیرد، حکمی صادر نمی‌شود. من از رأی صادر شده کمیته انضباطی شوکه شدم و از حق خودم نمی‌گذرم. آنها من را ۱۰ میلیون و غلامپور را ۸ میلیون تومان جریمه کردند. نمی‌دانم این رأی چطور صادر شده است. من فقط یک سوال از کمیته انضباطی دارم. اینقدر رأی علیه ما صادر می‌کنند و از ما پول می‌گیرند، اما آیا تاکنون توانسته‌اند یک ریال از باشگاه‌ها بگیرند و به ما بدهند؟

وی تصریح کرد: آنها فقط بلدند از ما پول بگیرند و شکایت را ثبت کنند. متأسفانه تا پول هم نگیرند، شکایتی ثبت نمی‌کنند. این هم یک مدل جدید است. فقط پول می‌گیرند.

سرمربی سایپا در پایان در مورد قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و هم‌گروهی تیم ملی کشورمان با اسپانیا، پرتغال و مراکش اظهار داشت: در این مورد قبلاً صحبت کرده‌ام. ما در گروه سختی قرار گرفتیم و به نوعی، این سخت‌ترین گروه جام جهانی است. قهرمان اروپا، قهرمان سابق جام جهانی و تیم خوب مراکش در این گروه حضور دارند. بچه‌های ما هم در چند سال گذشته خیلی خوب کار کرده‌اند. انجام بازی‌های تدارکاتی خوب می‌تواند ما را به حدی برساند که در جام جهانی هم خوب کار کنیم.