برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

دایی: ۹۵ دقیقه سعی کردند تیمم ببازد و به تساوی هم قانع نبودند

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تا دقیقه ۹۰ و اندی سعی کردند تیمم ببازد و به تساوی هم قانع نبودند.

به گزارش وبسایت نود ، علی دایی پس از تساوی یک بر یک سایپا مقابل فولاد در نشست خبری اظهار داشت: متاسفانه با اتفاقات غیر فوتبالی باید بجنگیم و امتیاز کسب کنیم. امروز شاهد بودید تا دقیقه ۹۰ و اندی سعی کردند تیم ام ببازد و به تساوی هم قانع نبودند.

وی گفت: پنالتی برای ما گرفته و داور کنار هم لب خط ایستاده بود تا ضربه زده شود، اما نمی دانم به یک باره چه اتفاقی افتاد که نظرشان برگردانده شد. فقط این موضوع نبود. داور در نیمه دوم هم تصمیمات عجیب و غریب داشت و در وقت‌های اضافه بازیکن ما می‌خواست توپ را دفع کند، اما داور پاس رو به عقب حساب کرد و خطا گرفت. من نمی‌توانم با این مسائل مبارزه کنم. اسم بازی امروز را فوتبال نگذاشتم. همیشه از فوتبال جوانمردانه در دنیا صحبت می‌کنیم، اما هیچ چیز این بازی شبیه آن نبود. بازیکنان ما فقط دنبال توپ دویدند و آنالیز حریف و تمرین در طول هفته نتیجه رقم نمی‌زند.

سرمربی سایپا عنوان کرد: آقایی که چلنج را چالنج می‌گوید و بیاید اظهار نظر کند؛ چطور می‌خواهد جواب علی دایی را بدهد. علی دایی فقط سکته نکرد!. متاسفانه به مساوی هم رضای نیستند. حتما باید ببازیم.که اتفاقات خوشی رقم بخورد! با این مسیری که می‌بینم به بیراهه می‌رویم. خیلی چیزها را زیر سوال بردند و زحمت یک سری بچه که با جان و دل کار می‌کنند را از بین بردند. فقط اتفاقات بازی و پنالتی نبود که، من باید روحیه آنها را که صفر شده را بازگردانم. ما بهتر از فولاد فوتبال بازی کردیم، اما یک سری اتفاقات را من نمی توانم رقم بزنم.

دایی تاکید کرد: خیلی موقعیت‌ها را از دست می‌دهیم، اما باید روی این مسائل کار کنیم و دنبال کسی هستیم که این مشکل را حل کند. چند بازیکن آمده‌اند که در حد همین نفرات ما هم نبودند. ما دنبال کسی هستیم که بهتر از بازیکنان خودمان باشد و تا الان پیدا نکرده‌ایم.

وی در پایان تاکید کرد: من می توانم کاری کنم تیمم بهتر بازی کند و نقاط قوت و ضعف حریف را آنالیز کنم، اما ضربه آخر و گلزنی مادر زادی است. شاید شما با تمرین، گلزنی یک بازیکن را بهتر کنید، اما نمی‌توانید گلزن بسازید.