علی دایی: بازیکنان ما عالی بودند/ پیشکسوتان در روز باخت هم کنارمان باشند شهریور۰۹

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

علی دایی: بازیکنان ما عالی بودند/ پیشکسوتان در روز باخت هم کنارمان باشند

سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی دو بر صفر تیمش می‌گوید دوست دارد پیشکسوتان این تیم در روز باخت هم کنار تیمش باشند.

به گزارش ایسنا، علی دایی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل صبای قم اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم و در دقایق اول توانستیم بازی را کنترل کنیم. ما امروز در خط دفاع به غیر از یک اشتباه، اشتباه دیگری نداشتیم.

وی افزود: تیم صبا هم امروز عملکرد خوبی داشت و در ۲۵ تا ۳۰ دقیقه بازی، بازی را کنترل کرد اما مجددا ما فضاها را در اختیار گرفتیم و توانستیم موقعیت‌های خوبی روی دروازه حریف خلق کنیم. من معتقدم بازیکنان ما امروز عالی کار کردند و خط هافبک‌مان فوق‌العاده خوب کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قرار است از سوشا مکانی و نیلسون به صورت چرخشی استفاده کنید گفت: این موضوع صحت ندارد. نیلسون ۴ بازی گذشته در درون دروازه قرار گرفت و عملکرد نسبتا خوبی داشت. ما در تمرین‌ها نظارت ویژه‌ای روی دروازه‌بان‌ها داریم و هر کسی که بهترین عملکرد را داشته باشد انتخاب می‌کنیم تا برایمان بازی کند. ما دو تا از بهترین دروازه‌بانان لیگ را در اختیار داریم و در پست دروازه‌بانی نگرانی نداریم.

علی دایی همچنین درباره انتقاداتی که در هفته‌های گذشته به وارد شده گفت: خدا را شکر توانستیم امروز پیروز شویم و پاسخ انتقادات را بدهیم. من همیشه گفته‌ام دوستان ما در زمان پیروزی کنار ما هستند اما دوست دارم وقتی شکست می‌خوریم کنارمان باشند. تیم ما ترکیبی از جوانان و بازیکنان باانگیزه است و نیاز دارد تا کمی بهتر شود. من از پیشکسوتان می‌خواهم که کنار ما باشند زیرا من همه انتقادات آن‌ها را می‌خوانم ولی بعضی از انتقادات، برای پیشبرد اهداف شخصی است.

وی ادامه داد: ما احتیاج به کمک داریم و اگر کسی ایده جدید دارد، می‌پذیریم و ایده‌اش را گوش می‌کنیم تا اگر خوب باشد اجرا کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا صحت دارد حسین ماهینی امروز آخرین بازی‌اش را انجام داده و به خاطر مشکل سربازی دیگر نمی‌تواند برای پرسپولیس بازی کند گفت: من از این موضوع خبر ندارم اما آن چیزی که می‌دانم این است که تمام بازیکنانی که مشکل سربازی داشتند باید این هفته مدارک خود را ارائه دهند. امیدوارم ماهینی هم مدارکش را ارائه دهد و مشکلش هرچه زودتر حل شود. او یکی از بهترین بازیکنان ما است و استحکام خوبی به خط دفاع ما داده است.

دایی همچنین در پاسخ به سوالی درباره مصاحبه رویانیان که گفته بود وقتی خانه‌ام را به رهن بانک گذاشتم دایی هیچ پولی دریافت نکرد اظهار کرد: من کارم همیشه شفاف بوده و همیشه در ابتدای فصل صحبت‌هایم را مطرح کرده‌ام تا در آخر فصل مشکلی وجود نداشته باشد. خدا را شکر شرایط زندگی‌ام طوری است که اگر روزی کار نکنم نیازی به درآمد ندارم و به خاطر عشقم دوست دارم مربی‌گری کنم. خدا به من لطف دارد و به همه بندگانش نیز لطف دارد. من هم مانند همه مربیان شاید روزی دیگر کار نکنم یا جای دیگر کار کنم. مهم این است که راه درست را انتخاب کنیم. ان‌شاءالله در آینده چند بازی را در تهران با پیروزی پشت سر بگذاریم تا فاصله‌مان را با رقبای بالای جدول کم کنیم.

وی درباره جذب اومانیا و عملکردش درون زمین نیز گفت: من بازی‌های او را زمانی که در جام جهانی برای کاستاریکا بازی می‌کرد زیر نظر داشتم. باید بگویم او یکی از مدافعان خوب خارجی است که استحکام خوبی به خط دفاع ما داده است. اومانیا به غیر از عملکرد خوبش در خط دفاع، فاصله خطوط ما را تا خط حمله کم کرده که این برای ما فوق‌العاده خوب است.

سرمربی تیم پرسپولیس در پایان درباره بازی دادن به بازیکنان جوان نیز گفت: ما چند بازیکن جوان را بازی دادیم که عملکرد نسبتا خوبی داشتند. دوست دارم به این جوانان که آینده فوتبال ایران هستند بازی بدهم اما باید کمی شرایط کمتر شود و فشار از روی ما برداشته شود.