علی دایی: کسی که جرأت ندارد اسم من را ببرد بهتر است حرف نزند بهمن۲۷

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

علی دایی: کسی که جرأت ندارد اسم من را ببرد بهتر است حرف نزند

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، محمد مایلی‌کهن جمعه شب در برنامه‌ای تلویزیونی و در حالی که مشخص بود مخاطبش علی دایی است، تأکید کرد در این فوتبال همیشه سالم کار کردم و هیچ وقت دنبال کارت به کارت کردن و یا تغییر کاربری زمین در ولنجک نبوده‌ام.

علی دایی در واکنش به ادعاهای مایلی‌کهن اظهار داشت: «اول از همه باید بگویم بهتر است جوابی به برخی از اظهارات این آقا ندهم و اجازه دهم دادگاه درخصوص صحبت‌هایش تصمیم بگیرد. همان‌طور که می‌دانید ایشان قبلاً صحبت‌هایی انجام داده که باید آنها را در دادگاه اثبات کند. اما در خصوص اظهارات جدیدش هم باید بگویم اولاً یک بار هم در زندگی‌ام از تغییر کاربری زمین نه استفاده کردم و نه سودی بردم.»

دایی ادمه داد: «بعد از آن هم باید بگویم آن موقع که بحث کارت به کارت و پرونده مربوط به آن مطرح شد، با اینکه هیچ ربطی به بنده نداشت ولی ایشان مصاحبه کرد و گفت چرا چنین پیشنهاداتی به او نمی‌شود، در حالی که در برنامه جمعه شب او به صورت شفاف اعلام کرد در مقطعی پیشنهاد داشته نام بازیکنی را در لیست ۴۰ نفره تیم امید قرار دهد و در مقابل یک دستگاه اتومبیل پژو دریافت کند! از آنجا که خدا جای حق نشسته مشخص شد اتفاقاً به شخص ایشان از این دست پیشنهادها شده ولی هیچ احدالناسی به خودش اجازه نمی‌دهد به من چنین پیشنهاداتی بدهد.»

دایی که ترجیح می‌داد بیشتر از این وارد درگیری رسانه‌ای با مایلی‌کهن نشود در پایان تأکید کرد: «ایشان که جرأت ندارد اسم بیاورد بهتر است حرفی نزند چون دفعه قبلی هم که بدون سند و مدرک صحبت کرده بود در دادگاه مدعی شده بود راجع به دایی خودش صحبت کرده نه علی دایی! که قاضی هم پرسیده بود مگر دایی شما فوتبالیست بوده یا هست که دیگر جوابی نداشت.»

IMG06265963