نوار پیروزی‌های فولاد را قطع می‌کنیم/ پرسپولیس دیگری را می‌بینید شهریور۰۸

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

نوار پیروزی‌های فولاد را قطع می‌کنیم/ پرسپولیس دیگری را می‌بینید

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان که بعد از ظهر امروز پنجشنبه در محل سازمان لیگ برگزار شد، عنوان کرد: همه شرایط ما و فولاد را می‌دانند. آنها پنج بازی را برده‌اند، ولی مطمئن باشید نوار پیروزی‌های این تیم را قطع می‌کنیم.

وی افزود: ما به دنبال کسب ۳ امتیاز هستیم. خوشبختانه بازیکنان آسیب دیده ما برگشته‌اند و با توجه به شناخت کافی که از تیم فولاد داریم فردا پرسپولیس دیگری را خواهید دید. بازیکنان پرسپولیس هم قسم شده‌اند تا این بازی را ببرند.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص اینکه فرکی گفته بود به دنبال کسب سه امتیاز در این دیدار است، تصریح کرد: من برای نظر فرکی احترام قائلم، او بزرگ و مربی من بوده و خودش هم می‌داند چقدر دوستش دارم، شاید به خاطر بردهایی که کسب کرده این حرف را زده است، ولی فرکی باید بداند که فردا یک روز دیگر برای پرسپولیس است و ما به دنبال جبران باخت‌های خودمان هستیم.

دایی در پاسخ به این سوال که ضعف‌های تیم‌تان در کدام بخش‌ها بوده است، گفت: من نمی‌توانم در کنفرانس مطبوعاتی راجع به نقاط ضعف تیم خودم حرف بزنم. مطمئنا ما نقاط ضعف زیادی داشتیم که به دنبال حل آنها هستیم و با یک یا دو هفته می‌توان آنها را برطرف کرد. در طول هفته گذشته هم در این باره تمرینات خوبی را برگزار کردیم و شرایط خوبی داریم.

وی درباره تاکتیک تیم خود مقابل فولاد نیز یادآور شد: ما در بازی با نفت تهران سیستم ۱-۳-۲-۴ را انتخاب کرده بودیم که در نیمه دوم آن را با آوردن عباس‌زاده به زمین به ۲-۴-۴ تبدیل کردیم. باید بگویم اعداد و ارقام در زمین بازی نمی‌کنند و این بازیکن‌ها هستند که روند بازی را پیش می‌برند. اگر آنها کار خود را خوب انجام دهند می‌توانند نقشی تعیین کننده داشته باشند.

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به انتقادات برخی پیشکسوتان این باشگاه گفت: متاسفانه بعد از بازی با نفت انتقادات فراوانی از طرف برخی پیشکسوتان نسبت به ما انجام شد که بسیار ما را آزرده خاطر کرد. پیشکسوتان باید در مشکلات کنار ما باشند چرا که در شادی همه کنار همدیگر هستند اما عده‌ای به دنبال منافع شخصی خود هستند و موفقیت تیم را نمی‌خواهند.

دایی خاطر نشان کرد: متاسفم برای کسانی که آرامش تیم را بهم می‌زنند و تنها به دنبال منافع شخصی خود هستند. من از انتقاد سالم استقبال می‌کنم اما انتقادهای مخرب شرایط تیم ما را برهم می‌زند.

سرمربی تیم پرسپولیس تهران در ادامه اظهار داشت: ما ۳ امتیاز این دیدار مقابل فولاد را فدای دربی نخواهیم کرد و تمام تمرکزمان را برای دیدار مقابل فولاد گذاشته‌ایم.

علی دایی در پاسخ به این سوال که فرکی عنوان کرده که پنج بازی را برده‌ایم و این در افزایش روحیه ما بسیار تاثیرگذار بوده است، گفت: مطمئنا فولاد خوزستان چنین توانایی داشته که توانسته است پنج بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد اما در فوتبال همیشه برد وجود ندارد و ما فردا تلاش می‌کنیم تا نوار پیروزی‌های فولاد را پاره کنیم.

وی در خصوص اینکه در برخی نشریات عنوان شده است که کریم باقری احتمالا از کادر فنی جدا خواهد شد و به عنوان سرپرست بر روی نیمکت خواهد نشست، گفت: من متاسفم چنین شایعاتی توسط برخی نشریات درست می‌شود. کریم باقری به خاطر برنامه‌ریزی که دچار تغییر شد تا مدتی در کنار من نخواهد بود زیرا وی به آمریکا رفته است و اصلا در بازی استقلال و فولاد در کنار ما نیست چه برسد به اینکه بخواهد سرپرست باشد.

سرمربی پرسپولیس در ادامه تاکید کرد: متاسفم برای برخی خبرنگاران که قلم خود را به خیلی چیزها فروخته‌اند و مسائلی را مطرح می‌کنند که شان و شخصیت سایر قلم بدستان را از بین می‌برد. این دوستان در مسیری کار می‌کنند که برای قلم ارزشی قائل نیستند و حرمت دیگر قلم بدستان را نیز از بین می‌برند. اگر شما از قلم خود به درستی استفاده کنید، مطمئن باشید هم فوتبال و هم سایر ورزشگاه‌های کشور را در مسیر درست قرار خواهید داد.

دایی در خصوص لغو اردوی تیم ملی نیز گفت: با برنامه‌ریزی غلط فدراسیون هم اردوی تیم ملی بهم خورد و هم برنامه‌ریزی پرسپولیس. ما می‌خواستیم در فاصله این تعطیلات چند بازی دوستانه را انجام دهیم که با لغو اردو تمامی برنامه‌های ما بهم خورد که یک نمونه آن عدم حضور کریم باقری در بازی فردا و دیدار مقابل استقلال است.

وی خاطرنشان کرد: در روزهایی که تمامی تیم‌های حاضر در جام جهانی با بازی‌های دوستانه‌ای که انجام می‌دهند و خود را برای حضوری پرقدرت در مسابقات جهانی آماده می‌کنند ما خبر از لغو اردوی تیم ملی را می‌شنویم.

علی دایی در پایان در خصوص دعوت از چهار بازیکن زیر ۲۳ سال تیم پرسپولیس به اردوی تیم امید نیز گفت: مطمئنا من دوست ندارم بازیکنانی را مثل عالیشاه و صادقیان به تیم ملی بدهم و قطعا خود منصوریان می‌داند که با این شرایط من به هیچ وجه بازیکنانم را به تیم امید نخواهم داد.