پاسخ دایی به درخواست کی‌روش: بازیکنانم را لازم دارم فروردین۰۸

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

پاسخ دایی به درخواست کی‌روش: بازیکنانم را لازم دارم

علی دایی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس در هفته بیست و ششم گفت: تمرین‌های خوبی را انجام داده‌ و روی نقاط قوت و ضعف پرسپولیس کار کرده‌ایم تا با کسب سه امتیاز از زمین خارج شویم. هر چند می‌دانیم کار بسیار سختی پیش رو داریم جلوی تیم خوب پرسپولیس اما همه سعی خودمان را می‌کنیم تا خود را بالای جدول نگه داشته و سهمیه آسیایی را کسب کنیم. امیدوارم امسال ناراحتی‌های سال قبل را نداشته باشیم. اولین بازی ما در سال جدید مقابل تیم بزرگ و پرقدرتی است. نیازی ندارد من از پرسپولیس، کادر فنی و بازیکنانش تعریف کنم. قهرمانی این تیم از مدت‌ها پیش مسجل شده اما آن‌ها می‌خواهند فردا قهرمانی خود را رسمی کنند و این کار ما را سخت می‌کند.

او در ادامه در مورد تیم ملی و اظهار نظر کی‌روش مبنی بر حضور ملی‌پوشان ۴۰ روز قبل از جام جهانی در اردو نیز گفت: خوشبختانه یا بدبختانه نتوانستم بازی را ببینم و اظهارات آقای کی‌روش را هم نشنیدم که بخواهم درباره‌اش نظر بدهم. نظر ایشان محترم است اما ما به بازیکنانمان احتیاج داریم. پنج بازی حساس پیش رو داریم و می‌خواهیم در این بازی‌ها نتیجه بگیریم.

دایی افزود: مطمئن باشید ما همیشه با تیم ملی همکاری کرده‌ایم و می‌کنیم اما الان زمانی نیست که بازیکنانم را ۴۰ روز در اختیار تیم ملی قرار دهم چرا که می‌خواهم از بازیکنانم به نحو احسن استفاده کنم. با احترامی که برای او و تصمیماتش قائلم، فکر نمی‌کنم بخواهد از ۴۰ روز قبل از جام‌جهانی بازیکنان را در اختیار بگیرد. آقای کی‌روش بعد از آخرین بازی ما در اردیبهشت، زمان کافی خواهد داشت.

دایی همچنین در مورد هجمه‌ای که علیه تیم ملی ایجاد شده است، بیان کرد: متاسفانه یا خوشبختانه از فضای تیم ملی دورم. نه اهل فضای مجازی‌ام و نه زیاد اخبار را دنبال می‌کنم به همین خاطر در جریان هجمه‌ها نیستم اما مطمئنا باید دست به دست هم بدهیم و به تیم ملی کمک کنیم. همه باید سرباز تیم ملی باشیم. کاری که فوتبال می‌تواند بکند هزاران سیاست‌مدار و میلیاردها دلار نمی‌تواند بکند. به همین خاطر باید از فوتبال حمایت کنیم چون خیلی‌ از حرف‌ها را که در صحنه سیاست نمی‌توانیم بزنیم با فوتبال می‌توانیم بزنیم. به نظرم وظیفه ملی همه ما است که حمایت کنیم.

سرمربی سایپا در مورد ادامه همکاری با این باشگاه توضیح داد: قراردادم با این باشگاه برای سال دیگر ادامه دارد. باید ببینیم چه اتفاقی پیش می‌آید. ما چه قرارداد داشته باشیم چه نداشته باشیم، تصمیم گیرنده مدیران هستند. زمان آقای رویانیان هم سه سال با پرسپولیس قرارداد داشتم اما سال دوم اجازه ندادند کار کنم. این مربوط به مدیریت باشگاه است. من با علاقه و عشقم کار می‌کنم. امسال تیم جدیدی ساختیم و با حمایت مدیریت باشگاه می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

او در بخش دیگری از نشست خبری درمورد ارزیابی‌اش از فوتبال باشگاهی در سال ۱۳۹۶ تصریح کرد: فوتبال باشگاهی ایران به جز پرسپولیس سال پرفراز و نشیبی داشت اما لیگ ما متاسفانه وقفه‌های زیادی داشت که کمی از کیفیت کار کم کرد. با این حال لیگ امسال بهتر از سال قبل بود.

دایی درباره مذاکره‌اش با باشگاه پرسپولیس در مورد طلبش هم گفت: طلب من همچنان پابرجا است. با آقای گرشاسبی صحبت کردیم و درباره زمان پرداخت هم به توافق رسیدیم اما متاسفانه آقایان دوست ندارند این مشکل حل شود. فردا هم اگر اتفاقی افتاد، کسی از من ناراحت نباشد. با آقای گرشاسبی حرف‌هایمان را زدیم اما از آن بازه زمانی که مشخص کردیم یک ماه و نیم می‌گذرد و مجبور شدم از راه قانونی اقدام کنم. خوشبختانه کمیته تعیین وضعیت تشکیل شده و در خود ایران احکامی که صادر شده را اجرا می‌کنیم. دوست داشتیم کمک کنیم اما مثل این که کسی دوست ندارد ما کمک کنیم.