پرسپولیس برای خروج از بحران نیازمند حمایت است/ اظهار نظر در مورد چالش سطل آب یخ شهریور۰۸

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

پرسپولیس برای خروج از بحران نیازمند حمایت است/ اظهار نظر در مورد چالش سطل آب یخ

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی عصر جمعه در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی پرسپولیس و صبای قم در جمع خبرنگاران قمی اظهار داشت: بازی کردن برای همه تیم ها در قم کار سختی است و ما با توجه به نتایج بدی که در هفته‌های قبل گرفتیم تلاش می‌کنیم در این بازی جبران مافات کنیم و با دست پر به تهران برگردیم.

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: در هفته‌های اخیر فشارهای زیادی بر روی تیم ما بوده است که امیدواریم با یک بازی خوب در برابر تیم صبا سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

دایی در خصوص شرایط تیم حریف نیز عنوان کرد: تیم صبا امسال با جذب بازیکنان خوب نیز شرایط مطلوبی دارد و آقای مرفاوی تیم خوبی را تدارک دید و تاکنون هم نتایج موفقیت آمیزی داشته است.

وی تاکید کرد: تیم پرسپولیس امروز برای خروج از شرایط بحران نیازمند حمایت است و امیدواریم بتوانیم با استفاده از بازیکنان جوان خود از سد تیم صبا بگذریم و جایگاهمان را در جدول بهبود ببخشیم.

حضور محسن خلیلی در پرسپولیس
سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص حضور محسن خلیلی در این تیم نیز گفت: خلیلی از بازیکنان بزرگی است که در دو سال اخیر از میادین دور بوده و از من خواسته تا در تمرین تیم پرسپولیس حاضر شود.

دایی اضافه کرد: با حضور محسن خلیلی در تیم پرسپولیس موافقت کردم و امیدواریم این بازیکن بتواند با تمرین خود به شرایط آرمانی برسد و در ترکیب ثابت تیم حضور پیدا کند.

وی در خصوص ترکیب تیم پرسپولیس در برابر بازی صبا نیز اظهار داشت: در برابر تیم صبا ۵ بازیکن خود را به علت مصدومیت و محرومیت در اختیار نداریم و اگر ما در این ۵ هفته ابتدایی فصل می توانستیم از این ۵ بازیکن به طور ثابت استفاده کنیم، قادر به ارائه ترکیب ثابتی بودیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص شایعه حضور عماد رضا در پرسپولیس هم گفت: کادر فنی تیم پرسپولیس به جذب چنین بازیکنی اعتقاد ندارد و تیم امسال بر اساس بودجه ای که در نظر گرفته شد و نیازهایی که داشتیم، بسته شد.

جدایی برخی بازیکنان پرسپولیس را بهم ریخت
دایی ادامه داد: علی رغم میل باطنی ام برخی از بازیکنان پرسپولیس در فصل جدید از این تیم جدا شدند و چنین جدایی‌هایی تیم ما را بهم ریخت که اگر آنها حضور داشتند در کنار سایر بازیکنانی که جذب شدند امروز پرسپولیس دارای شرایط بهتری بود.

وی در خصوص حمایت طرفداران از تیم پرسپولیس نیز عنوان کرد: در فوتبال ما اتفاقات زیادی رخ می‌دهد که باید اصلاح شود به عنوان مثال طرفداران تیم تراکتور تا آخرین لحظه تیم خود را حمایت می‌کنند که می‌تواند الگویی برای طرفداران سایر تیم‌ها باشند اما پرسپولیس از دقیقه ۳۰ تحت فشار تماشاگران خود قرار می‌گیرد در صورتی که سایر تیم‌های اروپایی با وجود شکست و دریافت گل در بازی‌های مختلف همچنان از حمایت طرفداران خود برخوردار است.

بزرگترین چالش ما بحران آب است
سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص دعوت علی کریمی از وی به پیوستن چالش سطل آب یخ گفت: من در ابتدا برای همه مردم کشور و دنیا آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدواریم بیماری‌های مختلف روزی از میان برود.

دایی گفت: ما امروز در کشور چالش‌های بزرگتری از این بیماری‌ها داریم. بزرگترین چالش ما بحران آب است که بزرگان باید در خصوص صرفه جویی مصرف آب به مردم توصیه کنند تا در مصرف آب صرفه جویی شود.

وی افزود: به نظر من برای اینکه بیاییم سطل آب یخی را روی سرمان خالی کنیم، از جیب پولی در بیاوریم و آن را به نیازمندان هدیه کنیم، بسیار مناسب تر و مفیدتر است.

سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: من این کار آقایان را نفی نمی‌کنم و اعتقاد دارم که همه ما باید به بیماران کمک کنیم.