پیوس: دایی سرشار از قدرت وتوان و انگیزه بود/ مرفاوی: خودم هم به علی دایی رای دادم اسفند۱۲

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

پیوس: دایی سرشار از قدرت وتوان و انگیزه بود/ مرفاوی: خودم هم به علی دایی رای دادم

بی تعارف علی دایی از همه بهتر بود و یک بازیکن استاندارد و رویایی بود البته اگر من اندازه علی دایی و در بازی‌هایی که او برای تیم ملی بازی کرد حضور داشتم ۱۵۰ گل می‌زدم اما اعتبار علی دایی تنها به خاطر گل‌هایی که زده نبوده و او در تمام بازی‌ها نقش یک مهاجم نوک مفید را بازی کرده است و من از بازی او لذت بسیار می‌بردم، به هر حال من او را انتخاب کرده واو را واقعاً قبول دارم.

پیوس درباره اولویت دوم می‌گوید اگر در این جمع علی دایی نبود من به حمید علیدوستی رأی می‌دادم که یک بازیکن استثنایی بود و حیف که امروزی‌ها او را نمی‌شناسند، اگر او در تیم‌های پرسپولیس و استقلال بازی می‌کرد بسیار از آن چه امروز هست بهتر بود.

f37e4cf7-3808-4d77-9d7e-acda1cec0da7-mb

صمد مرفاوی در این‌باره به “ورزش سه” می‌گوید: هیچ گله‌ای ندارم و فکر می‌کنم رای همه علی دایی بوده است. من خودم هم اس‌ام‌اس دادم و به دایی رای دادم چراکه او مهاجم شناخته شده‌ای است و برای رسیدن به آقای گلی جهان بسیار زحمت کشیده است.

او ادامه داد: همین که آقای فردوسی‌پور نام من و چند بازیکن قدیمی دیگر را در لیست بهترین مهاجمان بعد از انقلاب قرار داد از ایشان ممنون هستم. به هر حال برنامه نود یاد ما هم بود و من از این موضوع بسیار خوشحالم.

مربی اسبق استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود فردوسی‌پور رابطه خوبی با استقلالی‌ها ندارد هم گفت: آقای فردوسی‌پور فرد سالمی است و هرگز چنین چیزی را من نمی‌پذیرم. همین که ایشان از فرهاد مجیدی حمایت کردند یا مهدی رحمتی را به برنامه‌شان دعوت کردند نشان می‌دهد که هیچ غرضی ندارند.

مرفاوی در مورد مشکل هواداران استقلال با برنامه نود هم می‌گوید: وقتی که مهدی رحمتی به عنوان کاپیتان استقلال  به برنامه نود می‌اید و از هواداران می‌خواهد این اختلاف‌ها را کنار بگذارند، فکر می‌کنم برای آنها موضوع تمام شده است. هواداران استقلال بسیار باشعور و با معرفت هستند و مطمئنا مشکلی با برنامه نود نخواهند داشت.