برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک گذاری کنید

گفتگو با علی دایی در روسیه درباره گروه ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ /فیلم

علی دایی درباره گروه ایران در جام جهانی گفت: سخت ترین قرعه ممکن به ما خورد. اسپانیا تیم بسیار بزرگی است، با بازیکن های بسیار بزرگ.
او ادامه داد: مراکش هم تیم بسیار خوبی است و نباید دسته کم گرفته شود. در هر صورت قرعه سختی داریم. ما در گروه مرگ هستیم و کارمان خیلی دشوار است. کار تیم ملی ما را دانمارک خراب کرد و ما می توانستیم خوش شانس تر باشیم.

دایی در ارتباط با مراسم قرعه کشی هم گفت: مراسم بسیار خوبی بود و مثل مراسم های ایران برگزار شد، بسیار منظم و با برنامه! (می خندد)

دایی در پاسخ به این سوال که قرعه ایران نسبت به دفعات گذشته چگونه بوده است گفت: از تمام دورانی که در جام جهانی بودیم این قرعه سخت تر است و ما باید فقط به برد در بازی هایمان فکر کنیم. البته که هیچ کدام از همگروهان ما حریف آسانی نیستند. اما ایران هم تیم خوبی دارد و کی روش می تواند با تیمش به موفقیت برسد.

دایی در پاسخ به این سوال که گروهمان را پیش بینی کرده بودید، گفت: بله من به مهدوی کیا هم گفتم که حریفانمان چه تیم هایی هستند و همان هم شد.

او در ارتباط با گروه های جام جهانی هم گفت: گروه های ۱ و ۸ آسان ترین و گروه ما سخت ترین گروه های جام جهانی هستند. ما می توانیم با برد مقابل مراکش به شرایط خوبی برسیم و شانس خود را افزایش دهیم.

دایی در آخر هم گفت: مسئولان باید بازی های دوستانه بزرگ برای تیم ملی ایران برگزار کنند تا این تیم بتواند به مرحله بعد صعود کند.